reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe

Witam. Jestem w 8 tyg ciazy lecz 3 dni temu dostalam plamienia i pojechalam do szpitala gdzie powiedziano mi ze wszystko w porzadku . Wczoraj bylam u ginekologa i stwierdzil ze jest drugi pecherzyk lecz bez cialka zoltego tak jakby sie nie rozwijal ale tam ten drugi plod ma juz 8 tyg i prawidlowo sie rozwija . Czy pecherzyk bez cialka zoltego moze zaszkodzic tam temu zarodkowi ? Lekarz kazal przyjsc mi za tydzien zeby zobaczyc co z tym pustym pecherzykiem . moze ktos cos slyszal o takim przypadku ? Z gory dziekuje za pomoc.
 
reklama
Ja miałam podobnie ale w 7 tyg - dwa jaja ale jedno puste, po 4 dniach kolejne usg ale u innego lekarza i .... moje bliźniaki mają już prawie 4 miesiące ;)
 
Ja w 5 tygodniu ciązy nie miałam jeszcze zarodka , w 7 trafiłam do szpitala z plamieniami i też dostałam duphaston ale serduszko już biło i wszystko było w porządku . Dużo odpoczynku zero stresu mimo iż bardzo bałam się o dziecko dzisiaj mam prawie 14 tydz i wszystko w porządku:)
 
Moja pierwsza ciąża też okazała się pustym jajem. Ale nie ma co się łamać, puste jajo zdarza się przeważnie tylko raz przy pierwszym zapłodnieniu, później już normalnie zachodzi się w ciąże. Poza tym przynajmniej masz pewność, że możecie zajść w ciąże.
Obyś miała rację, bo moja pierwsza była z pustym jajem, teraz jestem w trzeciej i dziś na usg (według OM 7tydz.1d, cykle 29-32 dni) był tylko pusty pęcherzyk...
 
Do góry