reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

puste jajo płodowe

Dużo zależy od jakości USG. U mnie na USG przychodnianym w 6 tc pusty pęcherzy, koniec 7 nadal pusty, ale już w tym samym dniu na USG w gabinecie prywatnym zarodek 6 mm.
Na pewno nie można wyrokować tak szybko. Jedynym rozwiązaniem jest powtórka USG ale najszybciej za tydzień.
 
reklama
Nie martw się, nie przewiduj ,że nic z Tej ciąży nie będzie. Miałam identyczną sytuację. W 6 tyg +4 dni puste jajo tydzień później również. w 8 tyg i 3 dniu poszłam do lekarza spakowana i na czczo gotowa na pójście na szpital na zabieg. Lekarz wyskakuje z tekstem ze zdrowa ciąża ,że bije serduszko gdzie tydzień wcześniej nie było nic. Poczekaj nawet do 9 tyg lepiej mieć 100% pewności. Powodzenia
 
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi. Wszystko skończyło się szczęśliwie:) dziś nastawiona iż pójdę na zabieg do szpitala dowiedziałam się iż jednak zostanę mamą :) 8 tyd , serduszko bije i wszystko jest w porządku także cuda się zdarzają :)))
 
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi. Wszystko skończyło się szczęśliwie:) dziś nastawiona iż pójdę na zabieg do szpitala dowiedziałam się iż jednak zostanę mamą :) 8 tyd , serduszko bije i wszystko jest w porządku także cuda się zdarzają :)))
Gratuluję spokojnej ciąży i lekkiego rozwiązania
 
Witam, jestem w 9 +4 tyg ciazy, niestety ale na usg nie widac zarodka ani pecherzyka zoltkowego, pecherzyk ciazowy jest na 7+2 tyg, beta ponad 63 tys czy ktos byl w podobnej sytuacji na tym etapie ciazy?
 
Witaj Anet23
Ja dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u ginekolog.Jestem według ostatniej miesiączki w 7tygodniu ciąży.Niestety na usg wyszło puste jajo płodowe brak zarodkastrasznie się załamałam bo tak bardzo chcieliśmy tego dziecka.Pani ginekolog kazała przyjść za dwa tygodnie na powtorną wizytę.Próbowała mnie pocieszyć,ze moze być młodsza ciąża niż ja myślę że jest,ale czy to mozliwe przy regularnych,krótkich 25 dniowych cyklach???Jesli tu jeszcze zagladasz napisz proszę jak to się u Ciebie skonczyło.Pozdrawiam
 
Witaj Anet23
Ja dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u ginekolog.Jestem według ostatniej miesiączki w 7tygodniu ciąży.Niestety na usg wyszło puste jajo płodowe brak zarodkastrasznie się załamałam bo tak bardzo chcieliśmy tego dziecka.Pani ginekolog kazała przyjść za dwa tygodnie na powtorną wizytę.Próbowała mnie pocieszyć,ze moze być młodsza ciąża niż ja myślę że jest,ale czy to mozliwe przy regularnych,krótkich 25 dniowych cyklach???Jesli tu jeszcze zagladasz napisz proszę jak to się u Ciebie skonczyło.Pozdrawiam
Zawsze może się zdarzyć zburzony cykl. Chyba ze się obserwowałaś i masz pewność co do owulacji. Innej opcji niż wyczekiwanie i tak nie ma.
 
reklama
Do góry