reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo, rosnąca beta, poronienie!

Necia.k82

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2017
Postów
22
Dziewczyny do jakich wartości urosła / rosła Wam beta przy pustym jaju? Lekarz tydzień temu kazał mi odstawić leki i czekać aż organizm sam wydali jajo.tak też zrobiłam ,nic kompletnie się nie dzieje, żadnych plamień, skurczy, żadnych oznak żeby miało zacząć się czyścić.
Wizyta była na początku 7 tyg, nie wiem ile mogę czekać na rozwój sytuacji. Wczoraj z ciekawości zrobiłam beta hcg żeby sprawdzić spadek,ostatnia wartość badana 3255 ,potem już nie robiłam.... Wczoraj 21600 wynik mój z krwi i totalnie nic nie rozumiem.
Kiedy powinno się coś zacząć dziać? W terminie kiedy normalnie miałabym okres? Dłużej?
Już nie wiem co myśleć.
 
reklama
Idź na izbę albo do lekarza niech ci zrobią USG... Może jednak to nie puste jajo a zaczęło się coś rozwijać ? Ewentualnie zapytaj o zabieg .. ja osobiście go polecam jeden dzień z życia wycięty ale przynajmniej człowiek wraca bez bólu skurczów do życia ...
 
Dziewczyny do jakich wartości urosła / rosła Wam beta przy pustym jaju? Lekarz tydzień temu kazał mi odstawić leki i czekać aż organizm sam wydali jajo.tak też zrobiłam ,nic kompletnie się nie dzieje, żadnych plamień, skurczy, żadnych oznak żeby miało zacząć się czyścić.
Wizyta była na początku 7 tyg, nie wiem ile mogę czekać na rozwój sytuacji. Wczoraj z ciekawości zrobiłam beta hcg żeby sprawdzić spadek,ostatnia wartość badana 3255 ,potem już nie robiłam.... Wczoraj 21600 wynik mój z krwi i totalnie nic nie rozumiem.
Kiedy powinno się coś zacząć dziać? W terminie kiedy normalnie miałabym okres? Dłużej?
Już nie wiem co myśleć.
Mnie rosła do 22tys, potem zaczęła spadać delikatnie i znowu rosnąć, przyjęli mnie do szpitala raz w 8, a raz w 9tc na obserwację i później zabieg, w obu przypadkach w 7tc miałam jednorazowe skąpe plamienie i później nic się nie działo
 
U mnie przy pustym jaju beta zaczela spadać dopiero przy wartości powyżej 30 tysięcy
 
W poniedziałek mam umówiona wizytę u zupełnie innego lekarza ginekologa, zobaczymy co powie, myślałam że przy pustym jaju beta nie rośnie aż do takich wysokich wartości beta... Strasznie mnie to dobija, szczególnie że mdłości mam tak okropne że czasem mogłabym PO ścianach chodzić
 
Kto zdiagnozował puste jajo przy becie 3 tys?!
przy beta 3255 miałam usg i jaJo było zupełnie puste, potem po tygodniu byłam na kolejnym usg i sytuacja niewiele inna, niby jakaś struktura jest na brzegu jaja ale lekarz nie widział pęcherzyka żółtkowego w ogóle i powiedział że odstawić leki i czekać aż organizm sam się oczyści
 
przy beta 3255 miałam usg i jaJo było zupełnie puste, potem po tygodniu byłam na kolejnym usg i sytuacja niewiele inna, niby jakaś struktura jest na brzegu jaja ale lekarz nie widział pęcherzyka żółtkowego w ogóle i powiedział że odstawić leki i czekać aż organizm sam się oczyści

Tak czy tak skocz na usg
 
reklama
przy beta 3255 miałam usg i jaJo było zupełnie puste, potem po tygodniu byłam na kolejnym usg i sytuacja niewiele inna, niby jakaś struktura jest na brzegu jaja ale lekarz nie widział pęcherzyka żółtkowego w ogóle i powiedział że odstawić leki i czekać aż organizm sam się oczyści
Ja miałam betę ponad 20 tysięcy przy pustym jaju no i konkretne mdłości. Lekarz powiedział, że przy takich wartościach lepiej wykonać zabieg. Dwa dni później byłam po zabiegu i nie żałuję, że posłuchałam lekarza.
 
Do góry