reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo w 5 tygodniu ciąży

Ja w 5 tygodniu miałam puste jajo. Zarodek z serduszkiem pojawił się dokładnie w 6 tygodniu + 4 dni. Ale to każdy ma indywidualnie :)

Bo to nie było puste jajo (to jest diagnoza) tylko po było za wcześnie żeby coś zobaczyć. Takie rzeczy zdarzają się bardzo często. Diagnozę pustego jaja stawia się wtedy kiedy pęcherzyk rośnie i po osiągnięciu maksymalnie 25mm nie pojawia się w nim nic.
 
reklama
Cześć Wszystkim,

Lekarka na kontrolne USG by sprawdzić czy widać zarodek kazała przyjść dopiero za tydzień wiec przede mną jeszcze kilka dni życia jak na szpilkach. @Zazuu wiem że przestrzegałeś iż oznaczanie bety nic nie da ale jednak wykonałam to badanie w odstępie 48h. Tonący brzytwy się chwyta, myślałam że cokolwiek mi się rozjaśni ale dalej nic.
Beta dwa dni temu wynosiła 46000 a dzisiaj 63000, czy można coś po tym stwierdzić? Przyrost jest na pewno, nie ma spadku ale czy przyrost jest prawidłowy? No nic, wiecie jak to jest ciagle wiercę dziure. Napisałam do lekarki prośbę o szybsza kontrole dołączając jej wyniki badań ale musiałam się z Wami najpierw tu podzielić. Co myślicie?
 

Załączniki

  • 7B0549BC-50D9-4628-B22D-501D9EA86229.jpeg
    7B0549BC-50D9-4628-B22D-501D9EA86229.jpeg
    29,9 KB · Wyświetleń: 30
  • 0EA02D02-E5D7-4AB6-8FB6-B95F92AA4322.jpeg
    0EA02D02-E5D7-4AB6-8FB6-B95F92AA4322.jpeg
    26,7 KB · Wyświetleń: 32
Cześć Wszystkim,

Lekarka na kontrolne USG by sprawdzić czy widać zarodek kazała przyjść dopiero za tydzień wiec przede mną jeszcze kilka dni życia jak na szpilkach. @Zazuu wiem że przestrzegałeś iż oznaczanie bety nic nie da ale jednak wykonałam to badanie w odstępie 48h. Tonący brzytwy się chwyta, myślałam że cokolwiek mi się rozjaśni ale dalej nic.
Beta dwa dni temu wynosiła 46000 a dzisiaj 63000, czy można coś po tym stwierdzić? Przyrost jest na pewno, nie ma spadku ale czy przyrost jest prawidłowy? No nic, wiecie jak to jest ciagle wiercę dziure. Napisałam do lekarki prośbę o szybsza kontrole dołączając jej wyniki badań ale musiałam się z Wami najpierw tu podzielić. Co myślicie?

Przy pustym jaju przyrost jest zazwyczaj taki sam jak przy prawidłowej ciąży więc jak mówiłam nic to nie dało. Jedno jest pewne przy takiej becie MUSI być zarodek z sercem
 
Do góry