reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo

Dołączył(a)
19 Styczeń 2021
Postów
8
Wczoraj byłam na wizycie już kolejnej po 10 dniach ... i niestety diagnoza potwierdzona puste jajo płodowe . Nie wiem czemu od początku tej „ciazy” byłam bardzo zestresowana ... czułam ze coś jest nie tak . Starałam się odganiać złe myśli , ale było ciężko . W pierwszej ciąży dwa lata temu wszystko przebiegało idealnie i bez problemowo ... tym bardziej nie mogę zrozumieć co się stało i w czym był problem . W piątek mam dostać tabletkę na wywołanie porodu , sama nie wiem ile to wszystko będzie trawało i na co mam się przygotować ... lekarz za wiele nie powiedział , poza tym żeby się nie przejmować ... chcielibyśmy starać się ponownie o maluszka , nie wiemy za bardzo po jakim czasie jest to możliwe . Czy któraś z was miała może taką sytuacje i jest w stanie się wypowiedzieć ?
pozdrawiam
 

Załączniki

  • 8CBFB378-96F5-4405-A9CD-8F10A2BF62FA.jpeg
    8CBFB378-96F5-4405-A9CD-8F10A2BF62FA.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 243
  • 79531C97-5304-4BF3-A2AA-CAA6641948E6.jpeg
    79531C97-5304-4BF3-A2AA-CAA6641948E6.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 196
reklama
Wiele dziewczyn tutaj miało puste jajo. I tutaj nie mówi się o wywoływaniu porodu tylko poronienia. Jeżeli będzie trzeba wykonać łyżeczkowanie to zaleca się odczekać kilka cykli z ponownymi staraniami. Jeżeli obędzie się bez zabiegu to możecie zaczynać od razu.
 
Ja mialam zabieg po pustym jaju. Bylam w szpitalu 3 dni. Zabieg był duzo lepszy niż tabletki bo ja się źle po nich oczywiscilam i i tak potrzebny był zabieg. Co do kolejnych starań różnie, u jednych można od razu ale ogólnie zaleca się odczekać 3 cykle. Ja czekałam 1,5 roku i w tym czasie robilam badania.
 
Ja oczyściłam się po tabletkach. Przyjechałam w umówiony dzień do szpitala, zaaplikowali mi tabletkę po pół h rozpoczęło się krwawienie i skurcze, silny ból trwał około 3 h. Później dostałam zastrzyk z nospy, rano USG, jama macicy czysta i wypis do domu. Po tym krwawilam jeszcze około tygodnia i dostaliśmy od razu zielone światlo na starania.
 
Ja tez mialam puste jajo, u mnie tabletki nie pomogły, mialqm zabieg i na drugi dzień bylam w domu
 
reklama
U mnie ponad rok temu też było puste jajo 10 tydz.W szpitalu dostałam tabletki dopochwowe 1szt co trzy godziny.Po trzeciej tabletce poroniłam, wszystko ładnie się oczyściło.Następnego dnia zrobili USG czy nic nie zostało i dostałam wypis.
 
reklama
Do góry