reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
Ja miałam najpierw brak czegokolwiek (beta 2200), potem puste jajo, a dopiero potem cień zarodka. Dziś mój cień ma ponad roczek. 😀
IMG_20200529_022847.jpg
 
Hej powiesz mi jak wyglądała u Ciebie sytuacja z podejrzeniem pustego jaja ? Bo twój post daje nadzieję .
U mnie prawie 7 tydzień tylko pecherzyk 2 cm i nic w środku A jezcze tydzień temu był pecherzyk zółtkowy ;( nie wiem czy liczyć na cud czy odpuścić sobie
 
U mnie prawie 7 tydzień tylko pecherzyk 2 cm i nic w środku A jezcze tydzień temu był pecherzyk zółtkowy ;( nie wiem czy liczyć na cud czy odpuścić sobie


U mnie nie było nic oprócz pęcherzyka (ponad 6tc). 2 tygodnie później dostałam plamienia i pojechałam na IP tam zrobiono mi usg i był już zarodek z bijacym serduszkiem :) kiedy masz następne usg?
 
reklama
U mnie nie było nic oprócz pęcherzyka (ponad 6tc). 2 tygodnie później dostałam plamienia i pojechałam na IP tam zrobiono mi usg i był już zarodek z bijacym serduszkiem :) kiedy masz następne usg?
Ja jestem w 7 tygodniu pecherzyk ma 22 mm i lekarz dał jescze tydzień . A jaki miałaś rozmiar pęcherzyka ?
 
Do góry