reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
Hej odświeżam niestety temat.

Byłam dzisiaj na usg. Pęcherzyk ciążowy w macicy 20mm bez widocznego zarodka. Czarna plama. Jest jeszcze nadzieja? 6t+2 ....możliwa ze ciąża minimalnie młodsza
 
Spokojnie, mój pęcherzyk też miał 2 cm i był pusty, lekarz mnie już straszył, że nic z tego,że musiałby stać się cud i mam czekać na poronienie . Załamałam się , przepłakałam 2 dni ....
Ale dla własnego spokoju umówiłam się do innego lekarza , między jedną a drugą wizyta było 5 dni różnicy . Na tej drugiej zobaczyłam piękne pulsujące serduszko [emoji3590]. Obecnie 15 TC i wszystko jest w jak najlepszym porządku.[emoji846]
Nie martw się na zapas tylko poczekaj cierpliwie o za kilka dni uderz na USG
Hej odświeżam niestety temat.

Byłam dzisiaj na usg. Pęcherzyk ciążowy w macicy 20mm bez widocznego zarodka. Czarna plama. Jest jeszcze nadzieja? 6t+2 ....możliwa ze ciąża minimalnie młodsza
 
Spokojnie, mój pęcherzyk też miał 2 cm i był pusty, lekarz mnie już straszył, że nic z tego,że musiałby stać się cud i mam czekać na poronienie . Załamałam się , przepłakałam 2 dni ....
Ale dla własnego spokoju umówiłam się do innego lekarza , między jedną a drugą wizyta było 5 dni różnicy . Na tej drugiej zobaczyłam piękne pulsujące serduszko [emoji3590]. Obecnie 15 TC i wszystko jest w jak najlepszym porządku.[emoji846]
Nie martw się na zapas tylko poczekaj cierpliwie o za kilka dni uderz na USG
Cudownie czytac taki post. Wielkie dzieki. Dalas mi odrobinę nadziei :*** zycze spokojnej ciazy!
 
reklama
Do góry