reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk ciążowy

Dołączył(a)
1 Maj 2017
Postów
3
Witam będąc w 5tc6d była na badaniu ginekologicznym lekarz stwierdził tylko pusty pęcherzyk ciążowy 9,4mm bez zarodka czy zarodek może się jeszcze rozwinac?? Obecnie wchodzę w 7tc dodam ze ostatnia miesiączkę miałam 15 marca 20 kwietnia robiłam testy dwa wyszły pozytywne 26 kwietnia byłam już na wizycie moje pytanie brzmi czy pęcherzyk nie jest za mały na wiek ciąży ww ? Czy zarodek może się rozwinąć dodam ze "typowe" objawy ciąże przestają mi dokuczać piersi mniej Noo i nie towarzysza mi już mdłości co to oznacza ?
 
reklama
Ja pecherzyk ciazowy w 6tyg+4 mialam wielkoscu 26mm. A ostatnia miesiaczke 5marca. Moze cos Ci sie jeszcze pokazac. Powodzenia.
 
Wg miesiączki bylam w 6tyg+4 pęcherzyk ciążowy jest, pęcherzyk żółtkowy obecny, zarodka brak. 9 dni później zarodek juz był
 
Do góry