holenderka92
Fanka BB :)
Hej Dziewczyny,
Jak zakończyła się u Was ciąża po wykryciu pustego pęcherzyka ciążowego? Udało się Wam naturalnie oczyścić, jeśli tak to ile czekałyśmy? Jeśli nie to jak to się skończyło? Tabletki czy zabieg?
Dzisiaj (7w2d) według owulacji, potwierdziło się, że niestety ale mam pusty pęcherzyk. Położna poradziła by poczekać tydzień i jeśli się nie zacznie to zgłosić się na badanie i po tabletki, jednakże czytałam złe opinie o nich, ale wolałabym uniknąć łyżeczkowanie. To będzie 6 poronienie w 1,5 roku i wolałabym nie ingerować w macicę.
Jak zakończyła się u Was ciąża po wykryciu pustego pęcherzyka ciążowego? Udało się Wam naturalnie oczyścić, jeśli tak to ile czekałyśmy? Jeśli nie to jak to się skończyło? Tabletki czy zabieg?
Dzisiaj (7w2d) według owulacji, potwierdziło się, że niestety ale mam pusty pęcherzyk. Położna poradziła by poczekać tydzień i jeśli się nie zacznie to zgłosić się na badanie i po tabletki, jednakże czytałam złe opinie o nich, ale wolałabym uniknąć łyżeczkowanie. To będzie 6 poronienie w 1,5 roku i wolałabym nie ingerować w macicę.