• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Pusty pęcherzyk - samoistne poronienie czy wspomaganie?

holenderka92

Fanka BB :)
Hej Dziewczyny,

Jak zakończyła się u Was ciąża po wykryciu pustego pęcherzyka ciążowego? Udało się Wam naturalnie oczyścić, jeśli tak to ile czekałyśmy? Jeśli nie to jak to się skończyło? Tabletki czy zabieg?
Dzisiaj (7w2d) według owulacji, potwierdziło się, że niestety ale mam pusty pęcherzyk. Położna poradziła by poczekać tydzień i jeśli się nie zacznie to zgłosić się na badanie i po tabletki, jednakże czytałam złe opinie o nich, ale wolałabym uniknąć łyżeczkowanie. To będzie 6 poronienie w 1,5 roku i wolałabym nie ingerować w macicę.
 
reklama
Czy lekarze robią jakaś diagnozę tych poronień? Ja miałam samoistne poronienie w 6 tygodniu. Pusty pęcherzyk 3mm
ja mieszkam w Holandii, i ze względu na nawracające poronienia miałam mieć badania robione plus genetyka, ale zanim udało mi sie je zrobić zaszłam w ciążę. W Polsce pewnie też diagnostyka jest. U mnie pęcherzyk dzisiaj 18 mm i ciąża młodsza o tydzień.
 
ja mieszkam w Holandii, i ze względu na nawracające poronienia miałam mieć badania robione plus genetyka, ale zanim udało mi sie je zrobić zaszłam w ciążę. W Polsce pewnie też diagnostyka jest. U mnie pęcherzyk dzisiaj 18 mm i ciąża młodsza o tydzień.
To jeszcze ma czas do 25 mm zeby sie pojawic , poczekaj tydzien tak jak mowi polozna i wtedy juz bedzie wiadomo. To moj pecherzyk z pierwszej ciazy, tez bylo podejrzenie ze pusty, tydzien pozniej byl zarodek z serduszkiem
 

Załączniki

  • IMG_20240926_131737.jpg
    IMG_20240926_131737.jpg
    355 KB · Wyświetleń: 63
To może jest jeszcze szansa że się coś pojawi. A pęcherzyk rośnie ? Czy to było pierwsze USG?
to było już 3 usg, wszystkie w odstępie tygodnia, pęcherzyk rośnie, ale jest młodszy o ponad tydzień według owulacji, a według miesiączki o prawie 2 no i nie widać ciałka żółtego, więc raczej już nic z tego nie będzie
 
Hej Dziewczyny,

Jak zakończyła się u Was ciąża po wykryciu pustego pęcherzyka ciążowego? Udało się Wam naturalnie oczyścić, jeśli tak to ile czekałyśmy? Jeśli nie to jak to się skończyło? Tabletki czy zabieg?
Dzisiaj (7w2d) według owulacji, potwierdziło się, że niestety ale mam pusty pęcherzyk. Położna poradziła by poczekać tydzień i jeśli się nie zacznie to zgłosić się na badanie i po tabletki, jednakże czytałam złe opinie o nich, ale wolałabym uniknąć łyżeczkowanie. To będzie 6 poronienie w 1,5 roku i wolałabym nie ingerować w macicę.
Mi w 7+5 lekarz zdiagnozował pusty pęcherzyk. Kazał czekać do 2 tygodni. Powiedział , że jak w tym czasie sama nie poronie to po skierowanie na szpital. Poroniłam samoistnie w 9 tygodniu ale i tak mnie wyłyżeczkowali.
 
Mi w 7+5 lekarz zdiagnozował pusty pęcherzyk. Kazał czekać do 2 tygodni. Powiedział , że jak w tym czasie sama nie poronie to po skierowanie na szpital. Poroniłam samoistnie w 9 tygodniu ale i tak mnie wyłyżeczkowali.
ja byłam jeszcze na ostatecznej kontroli w szpitalu i dostałam tabletki do domu. W sobote biorę pierwszą, a w niedziele pozostałe 4. Jak sie oczyszczę to nie bedzie potrzeby łyżeczkowanie, no ale to już nie ode mnie zależy. Mam nadzieje ze wszystko pójdzie sprawnie.
 
reklama
ja byłam jeszcze na ostatecznej kontroli w szpitalu i dostałam tabletki do domu. W sobote biorę pierwszą, a w niedziele pozostałe 4. Jak sie oczyszczę to nie bedzie potrzeby łyżeczkowanie, no ale to już nie ode mnie zależy. Mam nadzieje ze wszystko pójdzie sprawnie.
A dlaczego dopiero w sobotę na nie od razu?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry