reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk w 7 tygodniu

reklama
Hej.
W srode miałam wizytę u ginekologa, Wg miesiączki powinnam być w 7 tygodniu i 3 dniu.
Wg moich i męża wyliczeń mogl być wtedy 6 tydzień +5 dzień. Wspolzylismy tylko dwa razy , dzień po dniu a po dwóch tygodniach miałam pozytywne 2 testy. Ogólnie bardzo dużą rozbieznosc czasu

Byłam na USG dopochwowym i ginekolog zauwazyla pusty 2 cm pęcherzyk. Nie było nawet ciałka żółtego. Doktor określiła wiek ciąży na 5 tydzien . Powiedziała ,żebym nie traciła nadziei , ale minę miała nie tęgą. Mam wizytę 21 grudnia , mimo tego zrobiłam betę. Wczoraj pierwszą , a jutro jadę na drugą.

Myślicie ,ze jest szansa , na rozwój zarodka ? Miała któraś z was taką sytuację ok 7-8 tygodnia ciazy ? Moje dolegliwości ciążowe powoli ustépują. Proszę.napiszcie mi o swoim doświadczeniu .
Poczekaj tak długo jak się da. U mnie dopiero było coś widac na 2 albo nawet 3 wizycie. Mam znajoma która miała też taka sytuację że jej gin powiedział że ciąża obumarła i wysłał na zabieg, a drugi lekarz kazał poczekać tydzień jeżeli nic nie będzie się działo i... okazało się nagle że serduszko biję.. a tamten gin który pracuje w szpitalu żeby było śmiesznie, już by jej wyłyżeczkowal macice.. masakra... serio.
 
Do góry