reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
6
Miesiączke miałam 7.11 br. Kolejnej już nie dostałam, zrobiłam kilka testów ciążowych i wszystkie pozytywne. Wczoraj czyli 28.12 br byłam u lekarza według jego obliczeń to 7tc.Powiedzial że widzi pusty pęcherzyk i brak zarodka. I mam się nastawić na to ze tej ciąży nie będzie ale kazał mi przyjść za 2 tyg na wizytę że może jakiś cud się zdarzy. Bardzo się boje tej wizyty i nie wiem co mam myśleć. Może ciąża jest jeszcze za młoda i dlatego nic nie widzi a nie tak jak wyszło z obliczeń. Ponieważ owulacji miałam 21. 11. Nic mnie nie boli oprócz pobolewania piersi nie krwawie nie plamie. Bardzo się moje tej kolejnej wizyty i nie wiem czy mieć nadzieję że jednak zarodek się pokaże czy żyć już z myślą że to koniec.
 
reklama
Miesiączke miałam 7.11 br. Kolejnej już nie dostałam, zrobiłam kilka testów ciążowych i wszystkie pozytywne. Wczoraj czyli 28.12 br byłam u lekarza według jego obliczeń to 7tc.Powiedzial że widzi pusty pęcherzyk i brak zarodka. I mam się nastawić na to ze tej ciąży nie będzie ale kazał mi przyjść za 2 tyg na wizytę że może jakiś cud się zdarzy. Bardzo się boje tej wizyty i nie wiem co mam myśleć. Może ciąża jest jeszcze za młoda i dlatego nic nie widzi a nie tak jak wyszło z obliczeń. Ponieważ owulacji miałam 21. 11. Nic mnie nie boli oprócz pobolewania piersi nie krwawie nie plamie. Bardzo się moje tej kolejnej wizyty i nie wiem czy mieć nadzieję że jednak zarodek się pokaże czy żyć już z myślą że to koniec.
Jakie masz cykle ? Bo jeśli nieregularne to tak może być sama miałam zamiast 6 tyg to 4 jak poszłam do gin i nic nie było..
Ale miałam poznp owulacje
A jak regularne to już powino być serduszko , poczekaj jeszcze lepiej do 8 tyg..
A a nie możesz zrobić Bety? I potwórz po 48 h to Ci da odpowiedź czy ciaza rozwija się prawidłowo:)
Trzyma kciuki
 
Ostatni cykl miałam po 28 dniach a po przednie 3 po 33 a nawet po 34. Nie robiłam bety bo nawet nie wiem gdzie mam iść ja zrobić i czy potrzebne do tego jest jakieś skierowanie i ile wogole kosztuje takie badanie. Lekarz twierdzi że na 90 procent nic z tej ciąży nie będzie bo jak twierdzi oprócz pustego pęcherzyka nie mam wymiotów tylko pobolewajace piersi. Tłumaczyłam mu ze czuje też takie jakieś rozciąganie i ciągnięcie w macicy oraz klocie prawego Jajnika co nigdy wcześniej tak mi się nie zdarzało jedynie w okresie w którym miałabyc owulacja. Lekarz liczy od ostatniej miesiączki a ja wiem ze do zbliżenia doszło 2tyg później. A dwa on mówił że to 7tc a na usg które mu dał pisze 6 Tc i 1dzien więc też inaczej niż mówił lekarz. Nie mam innego wyjścia jak czekać te 2tyg do kolejnej wizyty choć nie jest to łatwe cały czas się martwię i po plakuje od wczoraj
 
Więc może owulacje miałaś później tak jak ja ją też płakałam bo tu 6 tydzień od okresu był a na usg czarno.
Robiłam betę chodziłam na usg (ja bym poszła szybciej).
Betę piękne rosła i wyszło niej 3/4 tydz a nie 6.
I właśnie w 6 od okresu w 8 zobaczyłam bijące serduszko:)

A Betę robisz ze skierowaniem i bez ja płaciłam dużo bo robiłam w luxmedzie ale w zwykłym laboratorium około 30 zł.
Pobierają krew i w ten sam dzień albo na drugi zależy jak pracuje Twoje lab masz wynik bety..powtarzasz po 48 h i jak jest dobry przyrost to znaczy że ciąża się rozwija.
Musi cały czas dużo rosnąć nie może spadać ani stać w miejscu czy mieć małego przyrostu.
Także leć do laboratorium bo 2 tyg ja bym chyba oszalała
 
Lekarz ogólnie liczy od ostatniej miesiączki nie od owulacji.
Chyba że masz cykle nieregularne nie wiesz kiedy była owu to wiek ciąży ustalają na podstawie usg .U mnie tak było ;)
Więc możliwe że porostu masz młodsza ciążę.
Przy becie 1000 widać pęcherzyk a 10.000 zarodek :)
Jakby co:)
Moja pierwsza była 358;)
Druga po 4 dniach 1008 sam pecherzyk a trzecia też po czterech dniach od drugiej ponad 11.tys i wtedy zobaczyłam serduszko bijace;)
 
Dziekuje za informację zrobię tak jak piszesz i pójdę zrobić betę w pon bo dzisiaj już nie zdarze gdyż laboratorium jest zamknięte. Tez właśnie tak czuję że to może być młodsza ciąża a nie taka jak lekarz powiedział tym bardziej że wiem kiedy doszło do zbliżenia a jeśli to faktycznie 5tc a nie 7tc to dlatego może nie widzieć zarodka bo to za wcześnie. Jeszcze raz bardzo tobie dziekuje za informację i za pocieszenie.
 
Dziekuje za informację zrobię tak jak piszesz i pójdę zrobić betę w pon bo dzisiaj już nie zdarze gdyż laboratorium jest zamknięte. Tez właśnie tak czuję że to może być młodsza ciąża a nie taka jak lekarz powiedział tym bardziej że wiem kiedy doszło do zbliżenia a jeśli to faktycznie 5tc a nie 7tc to dlatego może nie widzieć zarodka bo to za wcześnie. Jeszcze raz bardzo tobie dziekuje za informację i za pocieszenie.
Dokładnie:-)
Trzyma kciuki i koniecznie daj znać jako wynik bety!
I chyba że wtorek bo pon nowy rok :*
 
reklama
Do góry