reklama

puzzle dla dzieci.

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez DobryTata.waw.pl, 12 Maj 2011.

1. DobryTata.waw.pl

DobryTata.waw.pl Fanka BB :)

Witam.
    Chciałbym polecić wam bardzo ciekawe puzle dla dzieci w różnym wieku. Są one do ściągnięcie tutaj.

Jednak nie to jest głównym tematem jaki chciałem poruszyć.
    Otóż wczoraj zrobiłem podobne puzle jednak zamiast obrazka z bajki użyłem zdjęć moich pociech. Puzzle te wzbudziły ogromne zainteresowanie u moich dzieci. Mój młodszy syn powiedział: "Ale fajnie, że mogę ułożyć siebie".

I kiedy tak układaliśmy wspólnie puzzle, wpadł mi do głowy ciekawy pomysł:
    Jęcie chcecie, mogę (nieodpłatnie) zrobić analogiczne puzzle z Twoim dzieckiem lub dziećmi. Wystarczy, ze prześlesz mi swoje zdjęcie i napiszesz jaki poziom trudności (24 klocki czy może 160, albo więcej) puzzli wybierasz. Jeśli jesteś tym zainteresowany/a to czekam na zdjęcia. Mój adres to szbikus@o2.pl

PS. zastrzegam sobie prawo do wygrawerowania napisu DobryTata.waw.pl na puzzlach.

Pozdrawiam
    Sławek

2. Silna13

Silna13 Zaciekawiona BB

Ja natomiast chętnie polecam sklep z zabawkami dla dzieci od 0+ kidek.pl. Fantastyczne inspiracje, gry i zabawy dla naszych pociech :)

3. reklama
  4. Eminem

Eminem Fanka BB :)

to takim dobrym sklepem według mnie jest toys r us w warszawie a teraz i w rzeszowie, bardzo dużo atrakcji dla dzieci zawsze i niemal nieustające promocje na wybrane artykuły....dla mnie to sklep dla dzieci z prawdziwego zdarzenia, ale wyrażam tylko swoje zdanie, więc najlepiej, jak ktoś sam sobie odwiedzi;)

5. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

zawsze najlepiej sprawdzic samemu

6. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

7. Eminem

niezły pomysł, musze przyznać, takie puzzle dwustronne;) W ogole puzzle to super sposób na zajęcie, jeśli na przykład pada deszcz i pogoda jest nieciekawa

8. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

dwustronne puzzle? pierwwsze slysze, gdzie takie mogwe dostac?

9. Eminem

to nie jest towar deficytowy, dużo tego jest na rynku, raczej w większości sklepów powinnaś dostać;)

10. reklama
  11. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

może mało się interesowałam, ale w takim razie np gdzie moge takie kupić, bo byłam ostatnio w paru supermarketach i nic takiego nie widziałam...

12. radosna22

radosna22 Początkująca w BB

Ja tez jestem zainteresowana .Fajna sprawa .

Poleć forum