reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pyszności dla Brzuszków Niejadków i Łakomczuszków - Nasze Przepisy:)

bigos z cukini zielonej

  • cukinia zielona sztuk do woli (wybieram srodek i kroje w kostki, nie za male, bo moga sie rozpadac podczas gotowania)
  • marchewki, ile dusza zapragnie, kroje w talarki
  • pietruszki duzo, i zielone i biale
  • pomidory, bez skorki, wkrajam takie czworeczki, sztuk wg., uznania
  • koncentrat pomidorowy do smaku
  • ziola
  • troszke oliwy
  • mozna dodac ugotowane miesko
niczym tego nie zalewam, bo cukinia wytwarza sama swoj wlasny sosik i gotuje az sie zrobi miekka

cukinie, mozna tez nadziac miesem mielonym przygotowanym tak jak do kotletow i piec w 150 st. az mieso sie zapiecze

mala jadla i to i nie narzekala:-)
 
reklama
Redaktorka- dzisiaj robie twoj bigos z cukini , ale dlacalej naszej 3 w wiekszej ilosci...samcznie sie czyta to i mam nadzieje, ze bedzie smaczny :))))

ja tez zjadla bym taki tradycyjny bigosik..ale tu o kiszona kapuche ciezko , a sama nie wiem jak zrobic...jest tu cos podobnego do kapuchy co sie nazywa ( nie wiem jak sie pisze ) czyta sie "szukrut " ale jest bllleeeeee
 
redaktorka twój bigosik musi byc miamiuśny... napewno wypróbuje go w najbliższym czasie (jak tylko zapasy od tesciów sie wyczerpią;-))
 
oficjalnie polecam bigos z cukini receptury redaktorki...pycha ...odlozylam troche malej , a nasz bardziej przyprawialm na ostro ...mniamusny :tak::-D;-)
 
Redaktorka, dzieki za przepis.
Na pewno go w najblizszym czasie wyprobuje i tak jak Silunia - malej odloze takiego nie doprawionego, a nam zrobie na ostro :-)
 
reklama
Do góry