reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pyszności - kulinarne przepisy listopadówek :-)

Amerie, no widzialam wlasnie :) szok jak szybko zlecialo..

a co do koktajli to znalazlam fajna stronke gdzie jest duzo przepisow.. nakupowalam troszke owocow i bedziemy kombinowac :)
 
reklama
Ja ostatnio codziennie prawie pije koktajl z melona- tego co jest zielony na zewnątrz a pomarańczowy w środku, banana i malin mrożonych... pycha!! Tylko melon drogi :(
 
rtyska bez mleka ani soku? Same owocki? Ile czego mniejwiecej? :) Ja jakos nie jestem melonowa, ale podobno sa zdrowe to moze chociaz w koktajlu :)
 
melona tak nie czuć tylko malinki :) melon jest bardzo wodnisty dlatego nie daje już nic więcej, uwielbiam banany ale one są "suche" więc z samego wychodzi breja, ja daje tak na oko, pół melona, cały albo połowa banana i garść malin, najlepiej miksować i próbować :)
 

Podobne tematy

Do góry