reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania do gina podczas pierwszej wizyty ...

reklama
tylko się nie zdziw :-) u nas wszyscy byli na 100% pewni że dziewczynka, my, znajomi, rodzina po prostu wszyscy mówili że to będzie dziewczynka a tu na USG jak nam powiedzieli że chłopczyk to byliśmy mega zaskoczeni (chociaż wiadomo było że to były tylko domysły) ja się ze 2 tygodnie oswajałam z tą myślą :-D a teraz mam takiego kochaniusiego syneczka z którego jestem codziennie dumna!
 
w moim przypadku wszyscy mówili ze bedzie chłopak, od pierwszej chwili gdy na teście wyszły 2 kreseczki wiedzieliśmy ze jesli bedzie syn to odziedziczy imię po pradziadku i bedzie Stasiem:) dla dziewczynki nie moglismy wyszukac odpowiedniego imienia, wiekszosc ubran kupowałam błekitnych, kiedy poszłam na usg okazało sie ze mielismy rację-mieszka we mnie Staś:)
 
A ja od początku czułam, ze noszę córę, więc usg nas nie zaskoczyło, lekarz powiedział: było zamówienie na dziewczynę to jest dziewczyna :-D A o ciąży wiedziałam od 5 tyg :-)

A poza tym to teraz widzę, że córki są tatusiowe i koniec. Z resztą ja też taka byłam.;-)
 
Moja znajoma ze wszystkich badan usg, do dnia porodu, do ostatniej chwili była pewna na 100% ze bedzie dziewczynka,przezyła szok gdy przy porodzie lekarz pyta sie -''wie pani co bedzie?'',ona '' no tak dziewczynka'',a lekarz na to '' z takimi jajami?''.Takze widac ze nie warto nawet badaniom wierzyc tak na 100%.
 
Dlatego moim skromnym zdaniem warto wydać te 200-300 zł i
iść do jakiegoś gościa który ma nowoczesne USG i
specjalizuje się w takich badaniach.
 
reklama
No tak tylko to było ok 12 lat temu,zreszta mysle ze płec jest najmniej wazna i nie powinno sie tak kategorycznie nastawiac .
 
Do góry