reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania do moderatora i uwagi na temat forum

reklama
Dziewczyny mamy z Jolą pytanie odnośnie wątku o wyprawce (wyprawka - podwójne ubrania, zabawki...) - zrobił się z niego wątek "handlowy". W regulaminie jest napisane że wszelkie ogłoszenia powinno się zamieszczać na podforum sprzedam, kupię, oddam.
Czy chcecie mimo to kontynuować ten wątek? Czy zamykamy go a każda która chce coś sprzedać umieści swoje ogłoszenie w odpowiednim dziale?
 
wątek ostał się - zmieniłam mu tylko nazwę, żeby było czytelniej:tak:
Wiem że dla mam które dużo sprzedają może być uciążliwe wstawianie zdjęć i tu i tu więc proponuję wstawiać zdjęcia w swoim wątku w dziale sprzedam a tutaj u nas jedynie dać linka.
 
Dziewczyny Kochana czy któraś z Was wie czemu nie mogę wstawić suwaczka ze zdjęciem? skasowal mi się poprzedni,zrobilam nowy no i jest ale zdjęcia nie widac..:sorry:
 
reklama
Gosiu..moze to byc problem z niedawno wgrana nowa wersja forum. Wiele osob napotyka sie na rozne trudnosci.
Sprobuj jeszcze raz i jak nic z tego nie bedzie to zglosze to do odpowiedniego dzialu.
 
Do góry