reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

surv a jakie tabletki bralas?no i czemu odstawilas? ja biore nadal micronor i powiem wam ze duzo sie wczesniej nasluchalam o ubocznych efektach a u mnie super sie przyjely.
 
reklama
Brałam cerazette, na początku było ok, ale z każdym miesiącem czułam się coraz gorzej psychicznie. zawsze miałam skłonności depresyjne, ale po nich wpadałam w mega doły, no i libido szlag trafił kompletnie:-p Doszłam do wniosku, że to może być po tabletkach, bo choć wcześniej je brałam wiele lat, to nigdy tych jednoskładnikowych i wychodzi na to, że mi nie służą:baffled:
 
o to szybciutko przejdziesz Rudka do szarej rzeczywistości:-p a ja jeszcze laaaba:-):-):-)
oby:-)
Ja 2 tyg. temu odstawiłam tabletki, a od paru dni pobolewa mnie brzuch i obawiam się, że nadchodzi @... a tak fajnie było bez:-) No chyba, że brzuch boli z tego samego powodu co w listopadzie 2007, kiedy się nie doczekałam...:-p
trzymam kciuki:)
Brałam cerazette, na początku było ok, ale z każdym miesiącem czułam się coraz gorzej psychicznie. zawsze miałam skłonności depresyjne, ale po nich wpadałam w mega doły, no i libido szlag trafił kompletnie:-p
u mnie tez libido zamarło po cerazette i przestalam je brac gdzies chyba w listopadzie
 
Brałam cerazette, na początku było ok, ale z każdym miesiącem czułam się coraz gorzej psychicznie. zawsze miałam skłonności depresyjne, ale po nich wpadałam w mega doły, no i libido szlag trafił kompletnie:-p Doszłam do wniosku, że to może być po tabletkach, bo choć wcześniej je brałam wiele lat, to nigdy tych jednoskładnikowych i wychodzi na to, że mi nie służą:baffled:

ja miałam to samo po Azalii i jeszcze te plamienia - przy ostatnim opakowaniu na 28 tabletek 14 dni miałam plamienia:szok: libido spadło na minus:crazy: a teraz też czekam na @ albo jej brak - ostatnią tabletkę wzięłam 15 stycznia:-p wcześniej niby miałam @ ale wywoływane przez tabletki, więc myślę, że to nie były takie prawdziwe okresy:-p
 
kicrym szczęściara z Ciebie :happy: Też bym chciała być bez okresowa , no ale na ciążę na razie nie mogę sobie pozwolić. Ja nie brałam tabletek po ciąży i okres samoistnie zawitał u mnie na początku stycznie. No i tak jak zawsze mam wręcz zegarkowe ....
 
no u mnie z libido tez cienko, ale mysle ze to bardziej bez zmeczenie. wczesniej nie bylo problemu do momentu kiedy maly zaczal sie czesto budzic w nocy..:-(
 
reklama
Do góry