reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

reklama
no to sorki:zawstydzona/y:ja nie chcialam zle doradzac,ale mojej kolezance wlasnie lekarz doradzil ten rumianek i u nich to sie sprawdzilo.No ale jezeli moze uczulac ,to moze rzeczywiscie nie probowac,zwlaszcza przy takim malenstwie.
 
Ja swoją kładłam juz na brzuszku i wczoraj i dzis i główke dzwiga. Jak ja po karmieniu kładę na bark to też próbuje podnieśc głowę i przekręcic ja na druga stronę:-)
 
moja tez dzwiga, czasami gwaltownie,ze trzeba bardzo uwazac jak sie trzyma do odbicia
Madzia wiele osobprzemywa rumiankiem i jest dobrze, moja mama tez mi doradzala,ale jak lekarz powiedzial,ze jest cien szansy ze uczuli, to dalam spokoj
z oczkami jest tak, ze to zle wyglada,bo kanaliki łzowe sa niedrożne; mija z regoly samo; jak bedzie sie dlugo utzrymywalo to lekarz pokaze jak masowac oczko aby udroznic kanal; ale spokojnie ;-)
 
a ja mam moze glupie pytanie, ale
czy Wasze dzieci tez tyle spia? spaly? :eek:
moj Jasiek to byl furiato od poczatku a ten moj bidny kurczaczek ciagle kima :sorry:
normalnie sie boje ze mi maniane spedzi w nocy :eek:
 
moja tak ma;az bylam sie w szpitalu pytac-bo ja niezwyczajna; Oskar tylko wisial na cycu i plakal na zminae; a ta 4 raz pociagnela i spi 3 godziny; uspokoily,ze tyle jej wystarcza i zadowolona,ze podjadla- zoladek jest malutki na poczatku
teraz potrafi 2 piersi oproznic
wlasnie spi w sumie od 13; obudzilam ja okolo 17 bo juz piersi ciezkie' zrobila kupe i spi dalej :-) kocham ja za to :)
 
Roni, super że to napisałaś, bo u nas identyko. Je i śpi ;-) Oczywiście jeszcze lepsza opcją byłoby, gdyby spała całą noc, ale cóż... Poza tym mleczko nocne jest bardziej wartościowe, więc poświęcę się trochę;-)
 
Moja też duzo śpi, w nocy płacze na jedzenie, ale moment zasypia i dalej śpi. Ma chwile aktywne, dzis tak od 5 rano do 6 nie spała, tylko się rozglądała i troche marudziła bo chyba kupki nie mogła zrobić. Pomasowałam sie brzuszek i zasnęła. I w ciagu dnia też ma tak około 17 że leży sobie i patrzy wokół i nie śpi. Potem cyc, kupa i śpimy. Dzis w nocy jak zasnęła około 21 to obudziła sie 23:30 i 02:30, potem od 5 do 6 nie spała, pobudka na cycka około 7 i spała do 10. Więc jest ok. Dzis lub jutro przychodzi do nas połozna, to dobrze bo mam tysiac pytań do niej:-)
 
reklama
u nas tak samo, dzis wyjatkowo dlugo byla aktywna, ale bez placzu
a polozna pewnie przyjdzie na dniach
tylko nie wiem co z moii szwami, bo niby powinnam miec je wyciagniete jutro
 
Do góry