reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

No wlasnie dzisiaj mu ta woda morska zakropilismy i chyba troszke lepiej,ale witaminek mu nie daje,a jakie polecasz Kasiu?
 
reklama
Madzia, mi pediatra zapisała (choc nie musiała, bo to nie na receptę) Cebion Multi. Mam dawać od dziś 3 kropelki. Jak Miki był przeziebiony, to dawałam 5. Innych witaminek nie znam, więc nie doradze. Może dziewczyny dawaly coś innego?
 
Madzia z tak malym dzieckiem powinno sie isc do lekarza z katarem...
witaminy ja tez dawalam- cebion multi,ale to po konsultacji z pediatra- on zalecil; ale po miesiacu zycia
 
Z witmin to najpopularniejsze sa właśnie cebion multi i witamina d3.
a ja mam problem bo mal y ma całe ciałko w uczuleniu- to przez te szpitalne ciuszki i pieluchy, nogi ma tak strasznie czerwone, ze masakra. mam nadzieje ze mu to ciałko szybko w domciu podleczymy- spróbujemy krochmalu i zobaczymy jak bedzie.
 
agnieszka - może to rumień noworodków? u nas była położna, orzekła, że Zosia chyba jest uczulona, mi zakazała jeść (dosłownie, bo wszystko kazała wyeliminować), a ja poczytałam na necie i objawy idealnie pasowały do opisu... I po 1 - 2 dniach plamy zniknęły!
 
u mnie to na szczescie faktycznie uczulenie ns szpitalne ciuszki- wczoraj wykapałam małego w krochmalu i dziś nóżki już zdecydowanie lepsze:-)
martwie sie tylko bo maly mi się zółci troche, no ale zobaczymy co powie położna, ma przyjesc w tym tyg
 
ja ide z Wercia do lekarza na 12 bo te krostki nie znikaja, czasem lepiej czasem gorzej; niech mi fachowiec doradzi, bo moze ja to swedzi itp
 
reklama
A u Zosi też dziwna wysypka na twarzy... Poddaję się - idę dziś do lekarza! Niestety prywatnie, bo pediatra Zosi jest na urlopie do poniedziałku:wściekła/y: A ja potrzebuję jeszcze recepty na witaminy! A mam zalecone D, K i dodatkowo A, B1 i C! Będę to aplikować przez pół dnia (wszystko na wodzie lub mleku).
 
Do góry