reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

reklama
No ja na szczęście nie jestem uczulona na ten zapach i kupuje 3pak za 12 zł i do tego pampery jumbo pak + chusteczki akurat pampers za 41 zł... :-)
 
Co do chusteczek to używam pampers naturals a teraz kupiłam fresh przez przypadek zobaczymy jak sie sprawdzą:tak:a kupuje w selgrosie 4pack za 22 zł. dzidziusia tez miałam kilka paczek (dzidziuś sensitive taki różowy)i w sumie było ok:tak:
No Izabelka włąśnie różnica w cenie jest ogromna pomiędzy Jelpem, Lovelą a Dzidziusiem:szok:na samym poczatku prałam w jelpie (był spoko)potem w loveli (fuj śmierdzi dla mnie ohydnie!) no a teraz w dzidziusiu i jestem z niego zadowolona:tak:
 
ja dzidziusia chusteczek nie widzialam chyba :sorry: popatrze; uzywam nivea te ciemne-nie moge sprawdzic jak sie nazywaja,bo maluchy spia ;-) Bambino mnie odrzucalo z kolei ;-)
 
oj to moze i ja sie do Asdy jutro przejade,bo faktycznie fajna promocja.
My uzywamy roznych chusteczek,zadne mnie nie odrzucaja ani malego nie uczulaja.Dzidziusie tez sa spoko.
Pieluchy jak dla nas najlepsze Pampersy Active Baby (w Pl,bo w Angli te same sie nazywaja Bry baby:baffled:,natomiast angileskie Activ baby mamy zamiar wlasnie wyprobowac i ocenic czym sie roznia).Sa cienkie,ale super chlonne i maja rozciagliwe boki.W Polsce wyprobowalam tez Pampersy te z rumiankiem pomaranczowe,ale to juz nie to samo.
Kapiemy w Johnsonie tym fioletowym i od czasu do czasu w Oilatum lub Balneum.Jak Maciek byl malutki to dolewalam do kapieli oliwki,bo strasznie ryczal jak go smarowalam po,ale pozniej przestalam uzywac i tak do tej pory.Ostatnio tylko smaruje malego po kapieli kremem Bambino.
Na buzi wylazly mu wlasnie takie 2 suche placki i pelno malych pryszczykow i to tez smaruje bambino i po kazdym jedzeniu koniecznie myje cala buzie,bo wydaje mi sie ,ze pare razy zaraz po jedzeniu zasnal z brudna buzia z kaszki i to moze od tego te pryszczyki.:zawstydzona/y:
 
A moje dziecko raczyło uczulić się na pampersy oraz wszystkie chusteczki nawilżające, więc u nas teraz wariant budżetowy: pieluchy z Rossmana, płatki dzidziuś + ciepła woda:tak: Jeśli chodzi o proszki, to ja od 3 miesięcy piorę Florze w normalnych, dorosłych proszkach, ale wcześniej był Dzidziuś właśnie.
 
ASDA, promocja nadal trwa i chyba jutro dokupie, bo cos takiego chyba szybko sie nie zdzarzy ponownie.
Kurcze M chyba bedzie musial podjechac ASDA jest10 min drogi autem wiec ok.Ja piore w loveli podoba mi sie zapach(w plynie) tylko plamy zupkowe nie bardzo schodza:baffled:
Chusteczek uzywamy pampersa zielonych i bialych.Madzia roznica w angielskich jest taka ze active fit sa cale z tej siateczki bez aloesowego paska mi pasowaly bardzo kupowalam te z ulica sezamkowa w polsce ich nie ma:tak:Podzielam zdanie ze rumiankowe pampersy beznadziejne cienkie szorstkie bee:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry