reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

reklama
A MY UŻYWAMY CHUSTECZEK NIVEA SOFT SĄ ŚWIETNE I BARDZO MIĘCIUTKIE:tak:NA POCZĄTKU JAK SIĘ ANTEK URODZIŁ DOSTALIŚMY CHUSTECZKI HUGISSA I O MAMO TO BYŁ DOPIERO DRAMAT MOKRE TAK ŻE Z NICH KAPAŁO ZIMNE I TAKIE SZTYWNE ŻE ANTEK SIĘ DARŁ PRZY PRZEWIJANIU WIĘC TERAZ SŁUŻĄ STARSZYM DZIECIOM DO WYCIERANIA RĄK:tak:A PIELUSZKI HUGISSA SĄ ŚWIETNE MIELIŚMY NA POCZĄTKU 2 PAKI TEŻ PREZENTOWE TAKIE Z NADRUKIEM DISNEYA I BARDZO DOBRZE NAM SIĘ SPRAWDZAŁY TERAZ UŻYWAMY PAMPERSÓW ROZ 3 4-9 KG I JESTEM TEŻ BARDZO ZADOWOLONA KUPIŁAM NA PROMOCJI W REALU ZA 200 SZT TZN 2 JUMO PŁACIŁAM 95 ZŁ... TERAZ CHCIAŁA BYM SPRÓBOWAĆ TYCH Z ROSMANA:tak:JEŻELI KTÓRAŚ Z WAS STOSUJE TE PIELUSZK NA SWOIM DZIECIACZKU TO PROSZĘ O OPINIE A I CZY SĄ MA RZEPY( BO TYCH NA TAŚMĘ TO JUŻ NAUCZONA DOŚWIADCZENIEM NIE CHCE):-D
 
no wlasnie Activ fit w anglii fioletowe,w Polsce niebieskie (ang. Baby dry zielone).Te niebieskie maja wlasnie w srodku zielony pasek nasaczony aloesem,a te angielskie to chyba takie same jak te zolte newborn,tylko boki maja rozciagliwe.No i potwierdzam te filetowe w Anglii drozsze od tych niebiesko-zielonych.Ale namieszalam.
 
Dziewczyny odnośnie kosmetyków Bubchen to macie szampon i żel w jednym czy oddzielnie płyn do ciała i szampon? Bo zastanawiam się jakie najlepsze kosmetyki tej firmy wybrać. Potrzebujemy żel do ciała , szampon i oliwkę.
Tosika te pieluchy z Rossmanna co dla Ciebie mam to 4-9 kg.
 
reklama
Do góry