reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
mamusie nowy watek, pytajcie to zaradzimy :)
dobrze ze tutaj, ja na przyklad nie czytam dokladnie glownego watku narazie, bo czasu nie ma; ale tu moge zagladac, moze pomoge :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja przewijam po jedzeniu
jezeli chodzi o kolki to chyba troszke za wczesnie u tak małego dzidziusia, mi mówili ze dopiero po 1miesiącu sie pojawiają.sprawdz swoja diete, jezeli karmisz piersią to lepiej zebys ty piła ten koperek, jezeli podajesz pokarm w butli bardzo polecam wode koperkową jest rewelacyjna i niedroga do kupienia w aptece pod nazwą Gripe water.jek bedziesz chciała to wkleje fote zebys wiedziała o co chodzi.
 
ja przewijam przed bo tak jej sie odbija i ma czkawke
moj syn mial kolki jak mial 2-3 tyg tez polecam zebys pila herbate koperkowa, preparaty sa dla dzieci od misiaca i lepiej zeby pediatra polecil
sol do oczka wystarczy, jak bedzie sie utrzymywalo to lekarz da antybiotyk-ale to pewnie po paru miesiacach; mojemu Oskarowi do 2 lat ropialyu i samo przeszlo w koncu
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Kochane,
Narazie przemywam solą fizjologiczną zobaczymy jak będzie. Co do kolek, chyba ich narazie nie ma, ale mam wrażenie, że boli ja brzuszek i płacze trochę jak chce zrobić kupkę, po jedzeniu też często podkurcza nóżki, wiec pewnie to brzuszek. Macie jakieś porady na to?
I kiedy wyjsc z malutką na pierwszy spacerek? i na jak długo??
Jejku, czuje sie kompletnie ogłupiała, nic nie wiem, mam nadzieje że się nie wkurzacie na taką ilośc pytań ale kompletnie nie wiem czasem co robic żeby było dobrze.
 
Pabla, my na spacerku byliśmy wczoraj, ale gdyby nie pogoda kiepsa w poprzednie dni, to bylibyśmy wczesniej. Twoja niunia ma juz tydzień - spokojnie wyszłabym z Nią.
 
mi odradzal pediatra rumianek, moze uczulac
Pabla jak bedzie ladnie-zeby nie wialo, to spokojnie mozesz wyjsc; tyko nie miedzy 11-16 najlepiej, wtedy najgorszy upal; tzn ja tak mysle, bo ja wtedy nawet ledwo wytrzymuje na dworze ;-) i przestan przepraszac, tylko pytaj ;-)
a kladz mala na brzusek-tak dlugo jak wytrzyma; zmieniaj jej pozycje, zeby po jedzeniu jej sie odbilo- moja dopiero teraz zaczela odbijac :confused: i masuj okreznymi ruchami brzuszek-ale nie od razu po jedzeniu-mzoe ulac ;-)
 
reklama
Trochę się boję ten brzuszek masować bo jeszcze pępek jej nie odpadł i boję sie że uszkodze. ale dzieki za wszystkie rady i będę na pewno jeszcze pytać wiele razy:-)
 
Do góry