reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

zadora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2009
Postów
239
Miasto
Warszawa
Dziewczyny,
myślę, że taki temat bardzo się przyda! Będąc w ciąży ma się milion pytań...a że niektóre tutaj z nas są już doświadczonymi mamusiami to wg mnie warto mieć taki wątek, gdzie można o wszystko zapytać zaczynając od różnych zdrowotnych tematów, objawów ciążowych po gadżety, które mogą się przydać lub czego w ogóle nie kupować, bo jest przereklamowane...:)
 
reklama
pomysł dobry, ale nie wiem, czy nie lepiej byłoby podzielić go na kilka innych wątków... np. na temat jedzenia (co można a czego nie), lekarstw, które możemy brać w ciaży, no i w końcu temat wyprawkowy..
 
Zadora-a dasz radę edytować ten temat na "Pytania i odpowiedzi na temat wyprawki" (albo jakiś inny, ale z dodaniem na temat czego są to pyt i odp)? Albo może do moderatora napisać?

Myślę tak jak wika-żeby stworzyć osobne tematy do różnych spraw, skoro mamy cały lipcowy dział do dyspozycji :-)
 
A mnie się wydaje, że pomysł z jednym tematem jest dobry, bo jak podzielimy na milion nowych wątków to się zrobi bałagan. Po prostu krótka piłka - masz jakieś pytanie - tutaj szukasz odpowiedzi. Ale to moje zdanie :-D Oczywiście jestem za założeniem wątku wyprawkowego, z brzuszkami, zakupowego, wózkowego itp, itd bo to jest nasz miesiąc, ale czasem ciężko się tam doszukać konkretnej odpowiedzi, bo te wątki też będą tonąć w postach, czego sobie i Wam życzę :tak:
A może dla jasności podam przykład. Na lipcówkach 2010 mamy taki wątek :krótka piłka i tak np. pada pytanie: czy używacie jeszcze karuzeli i maty edukacyjnej, a potem padają krótkie odpowiedzi, albo czy Wasze dzieci lubią myć zęby? itd, itp Jest prosto i przejrzyście.
 
Ostatnia edycja:
A mnie się wydaje, że pomysł z jednym tematem jest dobry, bo jak podzielimy na milion nowych wątków to się zrobi bałagan. Po prostu krótka piłka - masz jakieś pytanie - tutaj szukasz odpowiedzi. Ale to moje zdanie :-D Oczywiście jestem za założeniem wątku wyprawkowego, z brzuszkami, zakupowego, wózkowego itp, itd bo to jest nasz miesiąc, ale czasem ciężko się tam doszukać konkretnej odpowiedzi, bo te wątki też będą tonąć w postach, czego sobie i Wam życzę :tak:
A może dla jasności podam przykład. Na lipcówkach 2010 mamy taki wątek :krótka piłka i tak np. pada pytanie: czy używacie jeszcze karuzeli i maty edukacyjnej, a potem padają krótkie odpowiedzi, albo czy Wasze dzieci lubią myć zęby? itd, itp Jest prosto i przejrzyście.

jestem ZA!! krótkie pytanie i krótka odpowiedź :)
 
A mnie się wydaje, że pomysł z jednym tematem jest dobry, bo jak podzielimy na milion nowych wątków to się zrobi bałagan. Po prostu krótka piłka - masz jakieś pytanie - tutaj szukasz odpowiedzi. Ale to moje zdanie :-D Oczywiście jestem za założeniem wątku wyprawkowego, z brzuszkami, zakupowego, wózkowego itp, itd bo to jest nasz miesiąc, ale czasem ciężko się tam doszukać konkretnej odpowiedzi, bo te wątki też będą tonąć w postach, czego sobie i Wam życzę :tak:
A może dla jasności podam przykład. Na lipcówkach 2010 mamy taki wątek :krótka piłka i tak np. pada pytanie: czy używacie jeszcze karuzeli i maty edukacyjnej, a potem padają krótkie odpowiedzi, albo czy Wasze dzieci lubią myć zęby? itd, itp Jest prosto i przejrzyście.


Również jestem ZA :-)
 
Słuchajcie, to zostawmy ten temat taki jaki jest. A wyprawkowy zrobimy sobie oddzielny, bo w nim będzie mnóstwo informacji.;-)
 
No dobra, to ja mam pierwsze pytanie:

Będziecie farbowały włosy w ciąży ???
 
reklama
Farbowałam w pierwszej ciąży i nic się nie działo. Kacper jest lokatym blondynkiem wbrew przesądom że dziecko urodzi się ryżawe :-D Wybierałam jednak delikatne farby bez amoniaku. Teraz też będę farbowała. Nieatrakcyjna i zaniedbana kobieta w ciąży przeszła już do historii.;-)
 
Do góry