reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
u mnie panny spią pod kołderką bo wszelkiego rodzaju pieluszki i kocyki byly za lekkie i sie rozkopywaly i zaraz po przykryciu sie budzily bo im przeszkadzalo coś na nóżlach a pod kołderka ślicznie śpią :)


Ann nie boisz się małej kłaść na noc na brzuszku? moje tez lubią brzuszek ale one w nocy (a ja razem z nimi) przesypiają ok 7h ciągiem 0 i bałabym się, że np sie odwróciły główką do dołu itd ???
 
Sara śpi pod takim pledem, nie wiem, jak to nazwać, ale tu takie tylko polecają, bo mają dziurki i w razie, jakby dziecko się nakryło, to jakoś chyba powietrze przejdzie ... chyba

1.jpg
 
Moja też w rożku jeszcze, choć dziś pierwsza noc w śpiworku, ponieważ rożek w praniu;-) na razie kołderki nie kupuję. Jak bardzo zimno jest to mam do przykrycia dodatkowo koc akrylowy.
 
Agucha, Wojtek pierwsze spanie od 20.00 do koło 2-3 też śpi na brzuchu:tak: Potem to różnie, raz na brzuchu, raz na pleckach. Ale jak śpi na brzuchu to zawsze dłużej pośpi:tak: On już ładnie główkę dźwiga, ślicznie zamienia sobie strony:tak:
 
my jak cieplej to pod cienkim kocykiem, jak chlodniej to zawijamy w rożek, chociaż zdarza się, że się rozkopie, mamy też śpiworek ale jeszcze troszkę za duży, kołderkę planujemy tak ok 6 m
 
u mnie tez narazie tylko kocyk :-)
Majcia spi na brzuchu cala noc bo na plecach mi sie budzi co 0.5h....a od kiedy spi na brzuchu to potrafi nawet przespac cala noc :-) ona juz bardzo ładnie dzwiga głowke i tak jak u wiki potrafi obrocic łebek z prawej strony na lewa i spowrotem :-) ja zreszta wstaje czesto i do niej zagladam i moj K tez :-)
 
reklama
Agucha, Wojtek pierwsze spanie od 20.00 do koło 2-3 też śpi na brzuchu:tak: Potem to różnie, raz na brzuchu, raz na pleckach. Ale jak śpi na brzuchu to zawsze dłużej pośpi:tak: On już ładnie główkę dźwiga, ślicznie zamienia sobie strony:tak:

moja jak już wiemy wyłącznie na brzuszku i też już sobie radzi spokojnie w różnych sytuacjach :) głowa lata już w każdą stronę :) już jestem dużą zdolną dziewczynką ;)
 
Do góry