reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Mi się dziewczyny wydaje, że ogólnie kombinezony są troche większe od innych rzeczy, zeby dało się pod spód włożyć coś grubszego. My body nosimy już na 68-74 (większość 74:szok:), spodenki 62-68(nóżki ma krótsze), a w misiowatym kombinezonie na 68 ma jeszcze luz.

DariaN ja bym była na zamianą na Twoim miejscu:tak:. Te śpiworki są super, tylko też nie przesadz z rozmiarem. Miałam taki dla Gosi i nie było szans włożyć jej rąk do rękawów. Pakowałam ja tak jak to takiego uniwersalnego spiworka do wózka.

Z dopajaniem nie pomogę:no:.
Zuzia z robieniem czapeczek niestety też nie:no:
 
reklama
Natkusia czuję się wywołana do tablicy z racji tego, że Emi to już basenowa weteranka - jutro idziemy 8 raz.. My mamy te pieluszki: Huggies Little Swimmers XS 6 szt + recznik kąpielowy z kapturem | MALL.PL i powiem szczerze, że są super. Mała ma 5,6 kg i są na nią w sam raz i fajne jest to, że zapinają się jak normalne pampki, bo te większe rozmiary są wciągane jak majtki i przy zdejmowaniu trzeba takie rozedrzeć. Aha.. i właśnie na allegro znalazłam sprzedającego, który ma je w super cenie 2 opakowania po 12 szt za 39,99 z przesyłką, przy czym po tyle w Super-Pharmie jest jedno opakowanie: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Martulka dzięki wielkie :* teraz już wiem co i jak.. już nie umiem się doczekać kiedy z Michem pójdziemy na basen! Tym bardziej że wodę uwielbia :-)
 
Daria coco ma zawyżoną rozmiarówkę
jak masz 68 to jest on jak 74
wiem bo sama mam taki koleżanka mi dała
jezu jaki wielki mi się wydawał i faktycznie Hania ginie w nim
kupiłam na allu 62 i jest taki prawie akuratny

NO wiem Joasiah że cdrl ma zawyżoną tą rozmiarówkę, a najgorsze jest to że od niedawna nie posiadają już w swojej ofercie ubrań w roz. 62 czy 56, zaczynają dopiero od 68 produkcję i to jest wnerwiające. Do danej kolekcji rzucą tylko jedną serię 56-62 dla dziewczynek i koniec !!!! no ewentualnie body dla niemowlaka idzie dostać
 
to patra pisała o tym ile trzeba wypijać. moja pije tyle ile chce.. jak krzyczy między kamieniami to butelka skutecznie ją ucisza, przy tym wypija ok 150ml dziennie.
 
A ja pytanie z innej beczki, czy któraś dziewczyna robi na drutach/szydełku chciałam zapytać jaka wełna będzie dobra na czapkę dla dzieci (cieplutka, miękka i nie gryząca i nie moher;-)) Z góry dziękuje za odp.


Musisz powiedzieć, że chcesz kupić wełne specjalnie przeznaczoną dla dzieci. Jest dużo droższa. Za tą do kocyka płaciłam 7/12 zł, a jak kupiłam na sweterek tą specjalną dla maluszków, to płaciłam ponad 20 zł. Ale kolory i jakość jest naprawde oszałamiająca:tak:
 
reklama
Do góry