reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Zassać rurkę to nie jest tak łatwo, zgadzam sie tu z wiką, ze to starsze dzieci łapią. Ten kubek dynamiczny to to mam po Adzie, mało go uzywała, bo się jakoś tak szybko nauczyła z kubka normalnego pić.
 
reklama
Jelsa, próbujcie. U nas Borys szybko się nauczył pić z normalnego kubka, bo chciał naśladować nas. Fajny ten kubeczek z linka, chyba też małej zakupię.
 
No ja się juz wystraszyłam że coś nie tak i że bedzie miał problem z chodzeniem, bo to tak dziwnie wygląda takie wykręcanie nawet jak go tak probuje postawić trzymając pod paszki żeby zobaczyc to czasem stanie na stópkach a czasem nogę całkowicie do środka przekręca:dry:A jak lezy to i dwie też czasami tak skręci
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie bioderek.
?Otóż byliśmy na biodrach dwa razy, obowiązkowo w 6tyg - wszystko ok proszę przyjść za 2mc
Byliśmy w 3mc - wszystko ok proszę przyjść w 6mc.

I teraz pytanie. Czy ja muszę iść na te biodra, ile wy razy byłyście - chodzi mi o dzieciaczki i których było wszystko ok.
Chodzimy na nfz, ale nie rozumiem po co tyle razy skoro jest wszystko wporządku.
Czy lekarz w ten sposób sobie zarabia na nfz czy co?

Jednak nie po drodze mi 30km samej z dzieckiem żeby usłyszeć znowu że wszystko ok.
 
Do góry