reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
fasolinka, kasiadom, natkusia, mogłybyście napisać mi tu albo pw co jadlyście, może miałyście jakąś rozpisaną dietę? Bo sis załamana, że nie będzie umiała i w ogóle jej jakoś ciężko w tym temacie. Szkoda mi jej i chcialabym jakoś pomóc...
sprawdzała dziś glukometrem i dupa. wysoki ten cukier. ok 160 po godzinie...
eve wiem, próbujemy jej przegadać.
 
Ann- no ja miałam tak w pierwszej ciąży że wyszło mi po 2 godz 137 ale trochę się w wieczorem nażarłąm akurat więc zrobiliśmy powtórke i juz było ok ale jak mówiz że tak sprawdzała i znowu źle to nie wiem może jest problem, uważam że powinna odtawić słodycze i jednak może spotkać się ze specjalistą...
 
Ostatnia edycja:
Ann żeby nie SPAMować bo dużo napisałam wysłałam PW :-) mam nadzieję, że choć trochę pomoże :*

My też myślimy o zdjęciu i tym odcisku ale boje się tego odcisku bo ponoć nie wychodzi :baffled:
 
reklama
Do góry