reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

w jakim czasie byla taka zmiana mleka?
za dużo tych zmian było i dziecko jest za malutkie żeby się przyzwyczaić raz takie potem takie i znowu inne
nie można tak w krótkim czasie zmieniać mleko
ja myślę że po prostu się brzuszek nie dostosował
Mamcia weż zmien suwaczek bo nawet nie wiem ile Kornelcia ma :-)
 
reklama
Jak tydzień leżałysmy w szpitalu, to ze stersu pokarm dostałam dopiero w 6dobie i to w znikomych ilościch... Kornelka dostawała w szpitalu bebilon zwykły i było ok. W domu dokarmialimy też bebilonem przez tydzień i było ok. Jedna mała puszka. Potem kupiliśmy Nan i przez pierwsze 2 dni myślałam, że to lepsze mleko, bo bebilon piła 20-30min, a nan w 15 min. Niestety 3 dnia Nan zaczal się wrzask podczas karmień. W piątek bylismy u pediatry i powiedzieliśmy, że mamy takie jazdy z małą od środy, to powiedziała, że to brzuszek...no jakbyśmy nie wiedzieli ;-)

Wczoraj wieczorem poszliśmy do apteki i pani powiedziała, że jej zdaniem, to nietolerancja laktozy u młodych jelit i kazała nam wrócić do bebilonu, ale wziąć bebilon komfort, bo ma niski poziom laktozy, mleko jest gestsze i łatwiej je strawić nierozwiniętym jelitom i jeszcze ten delicol. I teraz karmie piersią+odciągnięte, a w ciągu dnia mamy 2 karmienia z mm i tu już nie będę robić tak, że najpierw cyc i dokarmianie mm przy jednym posiłku, bo rodzice mi właśnie powiedzieli, że nie powinnam tak mieszać i tak jak Joasia mówi...dostałam z****, że zmieniłam mleko i w ogole po co zmieniłam na NAN, jak z bebilonem było dobrze:-(.

Wczoraj w nocy pierwszy raz dostała delicol i dziś koło godz 9 i wróciły nam pierdzioszki i jej spinanie nie jest już takie mocn i płacz nie tak długi.
Butelki mam Lovi i canp9ol takie same jak w szpitalu kupiliśmy...i myśle, że butelki są ok.

A ten delicol do każdego karmienia powinnam dawac?
 
Jutro kończy 3 tygodnie. Zastanawia się, czy to przez NAN, czy cos złego zjadłam, czy rzeczywiscie mała nie toleruje laktozy...
Ale gdyby to był problem z laktozą, to chyba w szpitalu już by szału dostawała nie?
 
mamcia bo takie mieszanie mleka to tylko rewolta dla dzidziowego brzuszka
jak jest dobrze to trzeba jechać na tym mleku ktore pasuje maluszkowi
bo one sa strasznie wrażliwe te brzuszki tym bardziej teraz kiedy jeszcze układ pokarmowy nie jest do końca wykształcony i dopiero ok 3 mca będzie działac tak jak powinien :tak:
 
Czytałam dziś, że zielone kupki są właśnie i mają prawo być po mleczkach, które mają shydrolizowane białka czyli np. pepti czy comfort :) moja dzś zielona jak nic

ania-aneczka, dzięki Tobie też trochę o tym poczytałam i faktycznie, u nas po HIPPie HA ze zhydrolizowanym białkiem też zielone kupy.. Czekam aż nasza pediatra wróci z urlopu.. Zapisała bebilon pepti na receptę, ale ja boję się kolejnej zmiany mleka, a prócz tych kup Lidzi nic nie dolega, nie ma wysypki itp. ... a po pepti może być taka sama reakcja..
 
reklama
Do góry