reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

U nas w DADACH też nie wsiąkają siuśki do końca i też mnie to wkurza.. to chyba pozorna oszczędność, bo i tak muszę zmieniać co chwilę.. za to kupa nie wypływa:-)
 
reklama
ja zmieniam co jedzonko pielki, nawet w nocy, bo i tak na bank sie wybudzi:tak: a jak przeszlysmy na 3 pampersy, to one przesiąkają:wściekła/y: dwójki nie przesiąkały, bedziemy teraz probowac dady, bo dostalismy od tesciow, to się wypowiem:tak:
 
ja od początku używam dadów i jestem bardzo zadowolona.Teraz kupiliśmy 3 pampersów w tym kartonowym pudle. I więcej ich już nie kupię.Jak Maja zrobi siku to one zaczynają tak śmierdzieć jakby czymś kwaśnym no masakra.Przy Dadach tego nie było.A i przy pampersach już mi kupa dwa razy przeleciała.
 
My lecimy na pieluchach pampers i jest ok. Mała używa active baby rozm.3 i są super, nic nie przecieka. Używał z was ktoś może pieluszki z lidla? Czytałam bardzo dobre opinie, ale nie znam nikogo osobiście kto je kupował.
 
tygryskowa ja mialam jedna paczke i masakra...w sumie to jeszcze mam bo ich nie uzywam...twarde jak karton, takie sztywne, dady 1000 razy lepsze, ale to moja opinia...
 
jak z kolorem oczu Waszych dzieci? Myślicie, że jeszcze będą się zmieniać ?
Sara ma niebieskie, ale cholercia, nie wiem, czy jej nie ciemnieją minimalnie od środka...
 
Mysza, moja Lidula też ma niebieskie i żadnych zmian na razie nhie zauważam:-) ale mam pytanie do wszystkich: czy wasze maluchy też dźwigają głowę leżąc na plecach? Lidzia w lezaczku nawet zabawek się chwyta i podciąga głowę .. Nie mówiąc o tym,że jak leży u mnie czy u M. na kolanach, to szuka naszych rąk i się podciąga jak do siedzenia.. nie za wcześnie?
 
reklama
Mi dady 3 też nie wsiąkają siuśków jak należy, dodatkowo już dwa razy jak młody zrobił taką konkretną kupę to miał ją do samej szyi, nie wiem co jest grane w 2 tego nie bylo:no:

Mój pierworodny urodzil się z niebieskimi oczkami i jak miał tak około pół roczku zmieniły się na brązowe, teraz Franio też ma niebieskie i jeszcze żadnych zmian nie widzę, chyba większość dzieci, jak nie wszystkie ma niebieskie oczy po urodzenu

Mój jeszcze głowy tak nie dźwiga, codziennie ćwiczymy podnoszenie głowy z płaskiego, to stara się trzymać ją równo z ciałem, choć czasem mu się nie chce i główka wisi sobie z tyłu
 
Do góry