reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

my próbowaliśmy ostatnio zrobić odcisk odciski dłoni i stópki pomalowanych farbą do "paluszkowego malowania", ale ani nic się nie odbiło wyraźnie, ani nie sprało, bo moje dziecię ma niezłego powera w wymachiwaniu rękami i nogami i oczywiście poplamiła conieco. Dlatego może spróbujemy z masą solną - ania2403, dzięki za pomysł!

Chciałam Was jeszcze podpytać, czy już zmieniałyście smoki uspokojacze na rozmiar 2, ten od 6 do 18 miesięcy?
 
reklama
My jeszcze nie zmieniałyśmy ale smoczki już czekają w szafie, chociaż teraz tez coraz rzadziej idą w ruch
i tez skorzystamy z pomysłu Ani z masą solną, co prawda mój mąż stwierdził, że on tez to proponował tylko, że ja go nie słucham ...
 
Nadalka szklanka mąki + pół szklanki wody+ szklanka soli, można dodać łyżkę oleju.Najpierw mieszasz mąkę z solą później dodajesz wodę i cały czas mieszasz. Jak za rzadkie dodajesz mąki jak za gęste wody (no ale to chyba jasne)
 
reklama
Dziewczyny czy ma któraś butelkę Aventu różowa tą większą? czy macie przy niej taką jakby dodatkową uszczelkę? bo kupiłam na all i zastanawiam się czy to nie podrobka bo mała butelka ma normalny wysoki gwint i bez żadnej uszczelki.
 
Do góry