reklama

Pytania, opinie dotyczące naszych przepisów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez mamusia, 21 Listopad 2006.

1. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Myślę że dobrze założyć taki wątek w którym będziemy kierowały pytania, opinie dotyczące naszych przepisów.W tym wątku również będziemy się chwaliły jak któraś wypróbuje przepis czy sie udał i jak smakowało :)

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

heh...ja to jeszcze bym chciala zobaczyc jak wygladalo....:tak: :-D :tak:

3. reklama
  4. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Chodzi mi o opinie lub pytania dotyczącego wątku TYLKO PRZEPISY KULINARNE żeby tam nic nie pisać tam zamieszczać same przepisy a tu opinie , komentarze i pytania,.:) oki

5. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Pati nie zamieszcze już zdjecia American Pie na który podałam przepis bo zostały już tylko okruszki....:-D było pyszne

6. patrycja24berlin

Syla moze kiedys uda nam sie jakies ciacho razem wpalaszowac:-D:-)

7. sylwia i wojtuś

Patrycja musimy się wiec wybrać w jednym czasie do dziadków naszych moja mama mieszka w Elblągu a twoja z tego co pamietam w Tczewie więc to bardzo blisko hmmm kuszace a i jeszcze baśka jest z Elbląga wiec moze i ona wpadnie na ciacho:-)

8. patrycja24berlin

Sylwia od 21-go grudnia do nowego roku jestem w polsce...Wiec bardzo chetnie sie spotkam...Zwalimy sie Basi na glowe...;-) :-D :szok:

9. sylwia i wojtuś

Pati tylko my spedzamy świeta Bożego Narodzenia w Krakowie, więc serdecznie zapraszam, niestety chyba dopiero na Wielkanoc bedziemy w Elblagu.;-) Teraz będą to nasze pierwsze świeta w nowym domku:-)

10. reklama
  11. patrycja24berlin

Na wielkanoc pewnie tez bede....:-D Sylwia zadroscze wlasnego domu...Pewnie wstawicie sobie choinke co pol salonu zajmie co? bo ja tak bym zrobila...:-D

12. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Ja zapraszam!!! Patrycja a jak długo bedziecie w Polsce? Bo my pewnie na same święta z kolei będziemy w Wejherowie, ale od 21 jeśli trochę pobędziecie to pewnie udałoby się nam spotkać :) Ciekawe jakby przebiegało spotkanie Noemi z KArolkiem???

Poleć forum