reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pytania, opinie dotyczące naszych przepisów

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Myślę że dobrze założyć taki wątek w którym będziemy kierowały pytania, opinie dotyczące naszych przepisów.W tym wątku również będziemy się chwaliły jak któraś wypróbuje przepis czy sie udał i jak smakowało :)

reklama

mamusia

Rozwiązania
0
Chodzi mi o opinie lub pytania dotyczącego wątku TYLKO PRZEPISY KULINARNE żeby tam nic nie pisać tam zamieszczać same przepisy a tu opinie , komentarze i pytania,.:) oki

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Pati nie zamieszcze już zdjecia American Pie na który podałam przepis bo zostały już tylko okruszki....:-D było pyszne

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Patrycja musimy się wiec wybrać w jednym czasie do dziadków naszych moja mama mieszka w Elblągu a twoja z tego co pamietam w Tczewie więc to bardzo blisko hmmm kuszace a i jeszcze baśka jest z Elbląga wiec moze i ona wpadnie na ciacho:-)

patrycja24berlin

Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Sylwia od 21-go grudnia do nowego roku jestem w polsce...Wiec bardzo chetnie sie spotkam...Zwalimy sie Basi na glowe...;-) :-D :szok:

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Pati tylko my spedzamy świeta Bożego Narodzenia w Krakowie, więc serdecznie zapraszam, niestety chyba dopiero na Wielkanoc bedziemy w Elblagu.;-) Teraz będą to nasze pierwsze świeta w nowym domku:-)

patrycja24berlin

Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Na wielkanoc pewnie tez bede....:-D Sylwia zadroscze wlasnego domu...Pewnie wstawicie sobie choinke co pol salonu zajmie co? bo ja tak bym zrobila...:-D

reklama

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Ja zapraszam!!! Patrycja a jak długo bedziecie w Polsce? Bo my pewnie na same święta z kolei będziemy w Wejherowie, ale od 21 jeśli trochę pobędziecie to pewnie udałoby się nam spotkać :) Ciekawe jakby przebiegało spotkanie Noemi z KArolkiem???

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry