reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania, opinie dotyczące naszych przepisów

No a jakby co to do Wejherowa i z Wejherowa zazwyczaj jedziemy przez Tczew :) :) :) bo ciągle coś dłubią na siódemce...
 
reklama
SUMKO jak mała śpi albo jak mąż jest z córkami na spacerze to wtedy nie musze się tak śpieszyć ale jak mała jest w domu a śpi po 15 minut to robię prędko i niekiedy na raty.UWIELBIAM PIEC I JESC OCZYWIŚCIE ale muszę troche przystopować bo zamiast chudnąć to 2 kg na plusie ha ha haOstatnio zrobiłam mężowi na urodziny tort pierwszy własnoręcznie zrobiony nawet biszkopt (pierwszy raz ) mi sie udał co jest dla mnie sukcesem bo kiedyś robiłam biszkopt i mi opadł zraziłam się i przez 2 lata kupowałam gotowe spody ale to takie sztuczne w smaku powiedziałam dość poszukałam przepisu w internecie zrobiłam i hura udało się.Koniec kupowania gotowych spodów!!!
 
A to mój tzn dla męża tort (może nie taki ładny jak z cukierni) ale własnoręcznie zrobiony jakby ktoś sie pytał te brzoskwinie na torcie to strój kąpielowy!!!Pozdrowionka
 
Tort pierwsza klasa!!! Mi się torty czasem zdarzają ale właśnie na gotowych spodach....No i masz młodego męża hihi ;)
 
Mamusia podziwiam. Ja jestem antytalencie piekarnicze, a jak kiedyś upiekłam mężowi ciasto do pracy na imieniny, to prosił mnie czy może go nie nieść. Ciekawe dlaczego....:baffled:
 
Baska kto wie, moze nam sie uda styknac tam gdzies...:-)

Mamusia-ale wypiek--->a dekoracja swietna...Takie rorty wlasnej roboty nie umywaja sie do tych z cukierni-a w szczegolnosci dlatego bo sa robione od serca,tak jak twoj tort wlasnie dla meza...
 
Mamusia, super ten tort. Ja też czasem conieco piekę, ale biszkopt na tort to mi raczej opada. Zdradź proszę sekret nieopadającego biszkopta.:-)
 
reklama
Do góry