reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania, opinie dotyczące naszych przepisów

Mamusia, mam pytanie- w przepisie na łazanki w jednym miejscu napisałaś, że potrzebna jest kapusta kiszona, a dalej, że kapustę poszatkować i ugotować. To jaka ta kapusta w końcu ma być? Bo chciałam zrobić jutro.

I przepis na tort poproszę, jeśli możesz zdradzić :-) W ogóle to jest bardzo ładny, apetyczny i na pewno sto razy lepszy, niż z cukierni! Normalnie aż się zaśliniłam prawie jak Martusia!
 
reklama
KASIA KUCIŃSKA kapusta ma być kiszona,kroisz ją i gotujesz.Potem jest ugotowana kiszona kapusta.Mieszasz z pozostałymi składnikami ;)
 
MAMOOT przepis na biszkopt zamieszczę w tylko przepisy kulinarne!!!!!!!!!!Ale nie ręcze że prawie on ci sie uda bo w internecie jest 1000 przepisów na biszkopt każdy robi po swojemu jednemu sie uda ten drugiemu znowu ten nie wyjdzie rozumisz chyba to zależy albo od ręki ponoć albo i od szczęścia :)
 
Dziewczyny a co tak ogolnie robicie na obiady...? bo ja to taka poczatkowa gospodyni...Wiec chcialabym czyms w koncu zaskoczyc mojego lubego...Ile mozna jesc kotlety...:confused: chodz przyznam ze najbardziej je chyba lubi...a mnie one najlepiej wychodza,czasami zaserwuje dewolaja...Moj Adam miesolubny....Ale lubi tez czasami jakies wynalazki...Dajcie jakis przepis...No i moze nie taki zebym pol dnia przy garach stala bo ja len...;-)
 
Patrycja, jeśli Twój mąż lubi mięso to na pewno jakiś gulasz z wołowiny albo wieprzowiny mu podpasuje. Zaraz coś napiszę w przepisach kulinarnych.
 
Mamoot dzieki za Twoj przepis...Jak masz jeszcze cos fajnego,nie koniecznie miesnego to dawaj...Bo mi to pomyslow juz brak...A tyle dan na swiecie...
 
reklama
To ja cos wrzuce z mieskiem i piwkiem czyli meska kombinacja (a danie belgijskie:-)

A przepis na gulasz z indyka to mi akurat przyda bo my sobie zfundowalismy 8 kg ptaka hi, hi... i teraz trzeba go bedzie jakos spalaszowac :-) tzn.resztki ale juz upieczone kawalki tez chyba przejda w gulaszu???
 
Do góry