reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania, opinie dotyczące naszych przepisów

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
1 059
Myślę że dobrze założyć taki wątek w którym będziemy kierowały pytania, opinie dotyczące naszych przepisów.W tym wątku również będziemy się chwaliły jak któraś wypróbuje przepis czy sie udał i jak smakowało :)
 
reklama
Chodzi mi o opinie lub pytania dotyczącego wątku TYLKO PRZEPISY KULINARNE żeby tam nic nie pisać tam zamieszczać same przepisy a tu opinie , komentarze i pytania,.:) oki
 
Patrycja musimy się wiec wybrać w jednym czasie do dziadków naszych moja mama mieszka w Elblągu a twoja z tego co pamietam w Tczewie więc to bardzo blisko hmmm kuszace a i jeszcze baśka jest z Elbląga wiec moze i ona wpadnie na ciacho:-)
 
Pati tylko my spedzamy świeta Bożego Narodzenia w Krakowie, więc serdecznie zapraszam, niestety chyba dopiero na Wielkanoc bedziemy w Elblagu.;-) Teraz będą to nasze pierwsze świeta w nowym domku:-)
 
Na wielkanoc pewnie tez bede....:-D Sylwia zadroscze wlasnego domu...Pewnie wstawicie sobie choinke co pol salonu zajmie co? bo ja tak bym zrobila...:-D
 
reklama
Ja zapraszam!!! Patrycja a jak długo bedziecie w Polsce? Bo my pewnie na same święta z kolei będziemy w Wejherowie, ale od 21 jeśli trochę pobędziecie to pewnie udałoby się nam spotkać :) Ciekawe jakby przebiegało spotkanie Noemi z KArolkiem???
 
Do góry