reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania, wątpliwości, rady, wskazówki dotyczące maluszków

konwalianka

Mały bąbelek
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
3 085
Miasto
Nowa Wola k.W-wy
tutaj kolejny wątek z cyklu, co zrobić kiedy? Na pewno wiele z nas nie wie lub wolałaby się upewnić co do pewnych zaleceń, wymienić spostrzeżeniami i dzielić radami..

ja mam pytanie..

czy lekarze zapisali waszym maluszkom witaminę K i D?
 
reklama
no właśnie dlatego pytam, bo ja nie dostałam takich zaleceń i teraz zachodzę w głowę, czy to niedopatrzenie..

We wrześniu 2008 urodziłam Maję i miałam podawać wit. K i D3. Z tej pierwszej szybko zrezygnowałam, Mała źle na nia reagowała. Położna środowiskowa też to zaleciła, odstawiłam bez wyrzutów sumienia. Wit. D podawałam, ale nie pamiętam w jakiej dawce.
 
Mojemu malemu kazali brać k+d3 od dnia wypisu.Pytałam się o te witaminy położnej i powiedziała że teraz od urodzenia sie podaje d3 ,a k od 8 doby.Ja kupiłam takie kapsułki 2 w 1.
 
mały dostał witaminę K w szpitalu, to wiem..ale o D3 nie słyszałam wogóle, podobno latem to nie jest konieczne bo dużo się wchłania ze słońca, ale pewna nie jestem.. chyba zadzwonie jutro do położnej i zapytam
 
No właśnie też myślałam ze d3 w lecie nie trzeba ,ale położna powiedziała ,że teraz się bez względu na pore roku od urodzenia podaje. W szpitalu tez kazali nawet taki informator z zaleceniami dostałam.
 
reklama
Do góry