reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania, wątpliwości, rady, wskazówki dotyczące maluszków

no kupy robi przy każdym karmieniu, ale też się przy tym pręży..
a ja staram się jeść zg. z listą jaką otrzymałam.. już sama nie wiem co mu szkodzi.. gdzieś czytałam, ze dieta niekoniecznie może miec wpływ na kolki, ale i tak uważam..
 
reklama
konwalianko niestety dieta nie zawsze ma wpływ czy kolki są czy nie .:( mam nadzieję że kropelki szybko dojdą i małemu bedzie lepiej
 
no kupy robi przy każdym karmieniu, ale też się przy tym pręży..
a ja staram się jeść zg. z listą jaką otrzymałam.. już sama nie wiem co mu szkodzi.. gdzieś czytałam, ze dieta niekoniecznie może miec wpływ na kolki, ale i tak uważam..

Na kolki nie, ale na ból brzuszka owszem. To co jesz? Napisz co dziś zjadłaś i wypiłaś. Majce na przykład zaszkodził zielony ogórek.....
 
jajecznice z jajka na masle, 3 kawałki pieczywa; ziemniaki z gotowana marchewka i gotowanym schabem (gotowane w wodzie z pietruszka i selerem i odrobina soli), różyczkę kalafiora; pól jabłka; kawa zbożowa i kilka biszkoptów; woda niegazowana
 
Poloz go sobie na rece, tak zebys reke miala pod jego brzuszkiem a jego glowka byla przy twoim łokciu (zgieciu) i niech tak sobie polezy troche, pewnie nawet pospi :-) brzusio bedzie nieco ucisniety i moze purki pojda z pupki i mu ulzy.
 
Poloz go sobie na rece, tak zebys reke miala pod jego brzuszkiem a jego glowka byla przy twoim łokciu (zgieciu) i niech tak sobie polezy troche, pewnie nawet pospi :-) brzusio bedzie nieco ucisniety i moze purki pojda z pupki i mu ulzy.

Właśnie to miałam zaproponować. U mnie działało cuda. Taki samolocik :-)

Dieta niby poprawna, ale...seler mocno uczula. Jabłko - surowe, mogło zaszkodzić, proponowałambym tylko prażone, kawa pewnie z mlekiem....biszkopty zawierają mleko.

Spróbuj ten Espumisan, na pewno trochę pomoże. Zapytaj też w aptece, bo są inne podobne krople.
 
spróbuje z tym samolotem.. pisząc seler miałam na myśli w naci dodanej do wywaru, ale może też zrezygnuje.. mówicie aby zrezygnować z biszkoptów? to jedyna słodycz jaką jem..
 
reklama
spróbuje z tym samolotem.. pisząc seler miałam na myśli w naci dodanej do wywaru, ale może też zrezygnuje.. mówicie aby zrezygnować z biszkoptów? to jedyna słodycz jaką jem..

Znam ten ból, ja też pragnęłam słodyczy i jadłam biszkopty. Poczytaj skład, mają mleko....Czy któreś z Was (rodziców) ma jakąś alergię?
 
Do góry