reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytanie do doświadczonych mam

kasiabzymek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2005
Postów
128
Dziewczyny mam pytanko, jak obierałyście maleństwa na samym początku, spodziewam się maluszka na lipiec 2009 :) a obecnie jestem mamą grudniuweczki 2005 , ale nie mam pojęcia jak takie maluszki ubiera się w lato, jak ze szpitala, pozniejw donmku i na spacerki,
bardzo prosze o rade
pozdrawiam
Kasia
 
reklama
Kasia ja ze szpitala małego wzięłam w kaftaniku i śpiochach a na głowę bawełniana cienka czapka i do samochodu, ale pamiętam że było strasznie ciepło. W domu ubierałam tak samo tylko bez czapki, jak było chłodniej to na dwór na śpiochy i kaftanik ubierałam pajaca ale wtedy już nie przykrywałam małego.
Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz na stworzonym już wątku (np. pytania i obawy świerzo upieczonych mam- tak chyba ten wątek się nazywa:tak:)na pewno któraś z nas z chęcią ci odpisze:tak:
pozdrawiam i życzę udanego rozwiązania
 
Witaj Kasiu!
Ja młodzieńca ubrałam kaftanik i śpiochy a na głowe czapkę na to jeszcze jeden nieco grubysz kaftanik z weluru i w rożek. W samochodzie oczywiście bez rożka.
W domu przez pierwsze dni były spiochy/pajace + katanik . Bez czapki. a w bardzo gorące dni ale to jak juz młody miał ok.2 tygodni body z długim rękawem i skarpetki natoamist na spacer body z krotkim rękawem + kaftanik + skarpetki + czapeczka oraz przykryty był na początku rożkiem , potem cieniutkim kocykiem/ lub tetra.
Ale tak jak Kicyrm zaznaczyła wtedy było bardzo ciepło ok.30 stopni.

Życzę powodzenia w rozwiązaniu
 
witaj:)) jestem tu nowa ale akurat z twoim pytaniem mam doswiadczenie otoz moj synek w lipcu skaczy roczek:laugh2: jak sie urodzil byl upal, na sali po prodowej nie dalo sie wytrzymac taka duchota,mielysmy okna pootwierane przy malych dzieciaczkach. Jak go zbieralam do domku byl ubrany w spioszki i kawtanik i wystarczylo to w zupelnosci.Po nie calym tygodniu wyszylimy pierwszy raz na dwor to pamietam ze moj Daminek ubrany w same body i tylko przykryty pieluszka tetrowa sie spocil
 
Do góry