reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie do dziewczyn które kupują online

W jaki sposób trafiłaś ostatnio do sklepu internetowego?

  • wyszukiwarka google

    Głosów: 6 50,0%
  • reklama na jakiejś stronie którą odwiedzasz

    Głosów: 3 25,0%
  • facebook

    Głosów: 2 16,7%
  • instagram

    Głosów: 0 0,0%
  • inne - (jakie?)

    Głosów: 1 8,3%

  • Wszystkich głosujących
    12
Dołączył(a)
2 Grudzień 2016
Postów
11
Cześć Dziewczyny. Mam do Was pytanie/ prośbę. Moja przyjaciółka założyła niedawno swój sklepik internetowy z odzieżą niemowlęcą. Początki tak jak początki, trochę ciężkie. Na razie nie dopłaca, ale też na siebie nie zarabia. Teraz myśli nad reklamą i o tym, jak dotrzeć do klientów i w co te pieniądze dokładnie wyłożyć. Chcę jej pomóc i w związku z tym mam do Was ogromną prośbę. Jest to pytanie do Dziewczyn które lubią kupować online. W jaki sposób Wy odnajdujecie sklepy internetowe z ciuszkami dziecięcymi w sieci? Czy robicie to przez wyszukiwarkę google, czy w jakiś inny sposób? Klikacie w reklamę, jesteście w grupie na fb, instagram? Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna , dzięki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jedne spodenki były 98:)

Zgadza się, ma tam kilka rzeczy w większych rozmiarach, spodenki baggy i bodajze kurteczka , ale większość jednak na maluszki- niemowlęta. A czy moglabys napisać coś więcej, jaki masz odbiór tego sklepu Andzelika? Kazda informacja zwrotna sie przyda:)

Hej :) zrób tak:) niech koleżanka założy zrobi konkurs :) ze do wygrania ciuszek dziecięcy :) napisz do mnie @- patrissa10@gmail.com wyjaśnię dokładnie co i jak :)

Dzięki , przekaze:)

 
Zgadza się, ma tam kilka rzeczy w większych rozmiarach, spodenki baggy i bodajze kurteczka , ale większość jednak na maluszki- niemowlęta. A czy moglabys napisać coś więcej, jaki masz odbiór tego sklepu Andzelika? Kazda informacja zwrotna sie przyda:)



Dzięki , przekaze:)
Ogólnie powiem, że ciekawie prezentuje się ten sklep, są ubranka takie inne od tych w sieciówkach, bynajmniej nie widziałam takich w moim mieście, a oblatana jestem po sklepach dla dzieci. Minusem właśnie jest brak większych rozmiarów, koleżanka Twoja powinna zwiększyć pomału asortyment :) Ceny też są w normie, jak w każdym sklepie :)Może niech jakoś zareklamuje go na takich portalach jak ten, żeby zwiększyć popyt :)
 
reklama
Ogólnie powiem, że ciekawie prezentuje się ten sklep, są ubranka takie inne od tych w sieciówkach, bynajmniej nie widziałam takich w moim mieście, a oblatana jestem po sklepach dla dzieci. Minusem właśnie jest brak większych rozmiarów, koleżanka Twoja powinna zwiększyć pomału asortyment :) Ceny też są w normie, jak w każdym sklepie :)Może niech jakoś zareklamuje go na takich portalach jak ten, żeby zwiększyć popyt :)

Dziękuję bardzo za opinię:) przekażę, ucieszy się na pewno. No, właśnie stara się o to żeby starannie dobierać te ciuszki. I o rozszerzeniu asortymentu mówiła że myśli tylko wiadomo na początku pomału na ile budżet pozwala.
 
Ostatnia edycja:
Do góry