reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie do mam chłopców

Dołączył(a)
28 Październik 2018
Postów
12
Witam, mam pytanie
Jak wyglądała u Waszych chłopców moszna kilka dni od porodu i jak zmieniła się później?

Czytałam, że może być parę dni od porodu obrzęknięta i czerwona.
Mój synek miał taka duża, czerwona i baaardzo luźna (jak by sam worek) i dopiero teraz robi się "normalna" po paru dniach.

Zastanawiam się, czy obrzęk może tak wyglądac, że była czerwona, wieksza
mocno luźna? Jednej koleżanki syn miał obrzęknięta, ale taka "zbita" twarda.

Kochane mamy, czy synek którejś z Was miał po porodzie taka obwisła czerwona mosznę, jak ja opisuje?
 
reklama
Witaj,
Bez obaw, jezeli bedzie cos niepokojacego napewno pediatra na pierwszej wizycie o tym poinformuje. A jezeli chodzi o kolor to moze jeszcze "nie maja swojej barwy" mpj synek tez mial czerwone po narodzinach. Posmaruj najlepiej bepantenem dla malutkich dzieci ;)
 
Tak tak wiem, że jest raczej wszystko ok. :) Zastanawia mnie tylko czy zaraz po porodzie moszna może być duża, ale bardzo luźna? Bo czytałam o naturalnym obrzęku, ale czy obrzęk tzn że jest napuchnięta i twarda czy może właśnie być bardzo dużą i bardzo luzna wręcz obwisła?
Dlatego pytam, jak Wasze wyglądały ;)
 
Witam jestem mama dwoch synkow I obudwoje mieli taka luzna czerwona moszne.Pani doktor stwierdzila ze to wodniaczki jadra I Nic sie z tym nie robi do ukinczenia 6 miesisca.Ale wazne bylo jak Ordynator dziecieca mowila jak zresxta sprawdzila za pomoca latarki czy Sa 2 jaderka I czy przeswituje plyn.
 
A kiedy to zniknęło?
Bo mój synek już ma "normalne" jajka, ta duża czerwona mosznę bardzo luźna miał kilka dni...
Może to od przebywania w wodnym otoczeniu? Któras mama jeszcze zaobserwowała takie duże wiszące jajka po porodzie? :)
 
Moj synek mial tak do skonczenia 5 miesiecy.Czasami mial bardzo wiszaca moszne a czasami ale rzadko kurczyla mu sie.Tam czasami zbiera sie plyn podobno I cos tam jest nie domkniete .I ten plyn powoduje ze moszna jest naprawde sporych rozmiarow.
 
reklama
Czyli to obrzmienie po porodzie może tak wyglądac, że moszna jest czerwona, duża i taka "luźna, obwisła"? ;) bo o tym, że może być obrzmiała kilka dni to czytałam, ale on miał taka duża ale bardzo luzna. ;)
 
Do góry