reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie do mam karmiących piersią :) - - -> miesiączka?

89karola80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Październik 2019
Postów
541
Hej mamusie 🤱🏻
Mój synek skończył 7 miesięcy. Karmie piersią w nocy, w dzień podaję na żądanie (głównie się nią bawi, czasem coś upije ;)) Od ok 1,5 miesiąca jesteśmy na rozszerzaniu diety (rano kaszka, potem mus owocowy, zupka i na wieczór kaszka) Synek dość ładnie je te posiłki. I teraz do czego zmierzam - - - > mimo, że z tej piersi je coraz mniej to nadal nie mam okresu. Zastanawiam się czy jest wszystko w porządku.
Dziękuję 🌷
 
reklama
Jeśli karmisz w nocy to okresu nadal może nie być, wtedy jest największy wyrzut prolaktyny i to ona blokuje. Każdy organizm jest inny więc wizyta u gina żeby sprawdzić czy wszystko jest ok też nie zaszkodzi, ale bez stresu:)
 
Hej mamusie 🤱🏻
Mój synek skończył 7 miesięcy. Karmie piersią w nocy, w dzień podaję na żądanie (głównie się nią bawi, czasem coś upije ;)) Od ok 1,5 miesiąca jesteśmy na rozszerzaniu diety (rano kaszka, potem mus owocowy, zupka i na wieczór kaszka) Synek dość ładnie je te posiłki. I teraz do czego zmierzam - - - > mimo, że z tej piersi je coraz mniej to nadal nie mam okresu. Zastanawiam się czy jest wszystko w porządku.
Dziękuję 🌷
Ja jestem 2 miesiące po porodzie karmie piersią ale od 3-4 tygodni dokarmiam mm i okres dostałam w 9 tygodniu po porodzie i do tej pory mam już małe ale krwawienie jeszcze jest. Każdy organizm jest inny, jak sie bardzo martwisz umów sie na wizyte do ginekologa.
 
Na wizycie byłam miesiąc temu. Dr badał mnie na kozetce (nie zrobił USG) bo de facto przyszłam z innym problemem (USG piersi). Pewnie umowie się na USG, bo nie daje mi to spokoju :)
 
Hej mamusie 🤱🏻
Mój synek skończył 7 miesięcy. Karmie piersią w nocy, w dzień podaję na żądanie (głównie się nią bawi, czasem coś upije ;)) Od ok 1,5 miesiąca jesteśmy na rozszerzaniu diety (rano kaszka, potem mus owocowy, zupka i na wieczór kaszka) Synek dość ładnie je te posiłki. I teraz do czego zmierzam - - - > mimo, że z tej piersi je coraz mniej to nadal nie mam okresu. Zastanawiam się czy jest wszystko w porządku.
Dziękuję 🌷
Kazdy organizm inaczej reaguje, ja przy zupełnym odstawieniu od piersi miesiączki dostawalam dopiero po 2-2,5 miesiąca. Więc u Ciebie równie dobrze na razie ta miesiaczka nie musi się wcale pojawić, bo jednak karmienie nocne dalej jest.
 
Do góry