reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie do mam mieszkajacych w blokach/wiezowcach

782651653

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
186
Miasto
Poznań
Witam. Codziennie 2 albo 3 razy wychodze z wozkiem na dwor. Wiadomo ze kola beda troche brudne. Wczoraj gospodarz domu zwrocila mi uwage ze mam sprzatac po sobie to co zostawie na korytarzu po wozku, bo sasiadce znad sprzeciwka sie to nie podoba. A jak po butach jest brud to juz jest dobrze... Stad moje pytanie, ze jesli mamy grafik to nie jest tak ze tego kogo jest tydzien to ten sprzata? Z reszta ten brud nie byl z jednego dnia tylko z calego tygodnia jak sasiadki z przeciwka nie sprzataly
 
reklama
Czepia się ciebie, ja tam bym nie sprzątała bo inni też błocą,a co ty z tym wózkiem jej pod drzwi podjeżdżasz? Jeśli nie to jesli nie dociera do niej kulturalnie to jej pociśnij. Z niektórymi tak trzeba, bo inaczej myślą że mają przed sobą gówniarę. Ja tak zrobiłam i się ode mnie sąsiadka odczepiła i mam spokój, bo chyba myslała że jak jestem młoda to mnie będzie ustawiać.
 
Witam. Codziennie 2 albo 3 razy wychodze z wozkiem na dwor. Wiadomo ze kola beda troche brudne. Wczoraj gospodarz domu zwrocila mi uwage ze mam sprzatac po sobie to co zostawie na korytarzu po wozku, bo sasiadce znad sprzeciwka sie to nie podoba. A jak po butach jest brud to juz jest dobrze... Stad moje pytanie, ze jesli mamy grafik to nie jest tak ze tego kogo jest tydzien to ten sprzata? Z reszta ten brud nie byl z jednego dnia tylko z calego tygodnia jak sasiadki z przeciwka nie sprzataly

A z ciekawości, w jakiej Ty dzielnicy mieszkasz? :-D

Sprzątaj wtedy, kiedy masz to zapisane w grafiku, babę z naprzeciwka olej :-D niech spada na drzewo :-D
 
Kasiulka_1980: Winogrady, a Ty? :-)

A jak poszlam do spoldzielni to bardzo przemila Pani z administracji powiedziala mi ze MUSZE sprzatac caly korytarz skoro caly brudze i ze za przeproszeniem glupie pytania zadaje... Moze isc z tym do dyrektora spoldzielni, czy myslicie ze on tez taki glupi jak reszta?:nerd:
Jesli ktos nabrudzi buciorami to juz nie musi sprzatac a ja wozkiem musze... chore to...!!!:elvis:
 
Kasiulka_1980: Winogrady, a Ty? :-)

A jak poszlam do spoldzielni to bardzo przemila Pani z administracji powiedziala mi ze MUSZE sprzatac caly korytarz skoro caly brudze i ze za przeproszeniem glupie pytania zadaje... Moze isc z tym do dyrektora spoldzielni, czy myslicie ze on tez taki glupi jak reszta?:nerd:
Jesli ktos nabrudzi buciorami to juz nie musi sprzatac a ja wozkiem musze... chore to...!!!:elvis:

Naramowice ;-)
 
reklama
Do góry