reklama

Pytanie do mam - mycie w zmywarce

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mamagabrysi, 27 Listopad 2013.

1. mamagabrysi

mamagabrysi Początkująca w BB

Niedawno zostałam mamą i na dużo rzeczy nie znam jeszcze odpowiedzi, ale ciągle się uczę ;) Mam pytanie odnośnie zmywania w zmywarce, moja córcia musi jeść mleko z butelki, czy w takim przypadku mogę butelkę umyć w zmywarce z innymi naczyniami czy w ogóle nie myć w zmywarce? Ja uważam, że nie można, a z kolej mój mąż twierdzi, że można. Sama nie wiem.. I drugie pytanie, czy mogę plastikowe pojemniki, kubeczki i miseczki myć w zmywarce?

2. Ania1989

Ania1989 Zaciekawiona BB

Moim zdaniem nie można myć butelek w zmywarce, nie ryzykowałabym tego, że butelka myje się w tej samej wodzie co inne naczynia. Ja myję plastikowe pojemniki w zmywarce i nie zniszczyły się, ani nic :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 Listopad 2013
  3. reklama
  4. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Tez butelek bym nie myla wzmywarce jednak uzywamy tam silnych detergentow itd lepiej umyc ja i wyparzyc osobno, ja tez myje plastikowe rzeczy w zmywarce i jak ustawisz program jakis eko z nieduza temperatura to powinno byc ok

5. mucha666

mucha666 matka wariatka

Nie widzę powodu dla którego mycie w zmywarce butelek ma być niebezpieczne. Myłam wszystko na czym lub z czego dzieci jadły i żyją:-)

6. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

Dokladnie :tak:

7. ulala

ulala Fanka BB :)

Ja myję nie co każde karmienie ale myję i uważam że lepiej niż zmywarka tego nikt nie zrobi :)

na początku wszystkiego człowiek sie obawia ja zuzyłam tylko jednego proszku do prania dla dzieci cały rok piore płukam w naszych proszkach płynach nic mu nie jest :) po myciu w zmywarce też mu nic nie jest więc myję :)

8. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Detergenty do zmywarki sa bardzo silne, moznaby zainwestować np. w orzechy indyjskie, przynajmniej sa naturalne i antyalergenne

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Myślę, że można pójść na kompromis: umyć butelkę w zmywarce, a później porządnie ją wyparzyć/wygotować :D Ja tak zamierzam robić :)

10. reklama
  11. Melcia9

Melcia9 Aktywna w BB

Ja jednak nie ryzykowałabym. Lepiej umyć ręcznie. :)

12. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja też byłabym raczej za umyciem butelki ręcznie. Wolałabym nie ryzykować :)

Poleć forum