reklama

Pytanie do samotnych mam.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Leylah, 16 Sierpień 2016.

aniaslu
Najlepsza odpowiedź aniaslu, 16 Sierpień 2016
Każda historia jest inna i pewnie trudno na podstawie wpisu podjąć decyzję. Pytanie, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Jeśli podejmujesz decyzję o... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Leylah

Leylah Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Pytanie kieruje do samotnych mam. Opowiedzcie, jak sobie radzicie, czy jest ciezko, możecie liczyć na czyjaś pomoc? Czy długo zwlekalyscie z decyzja o rozstaniu? Jak zareagowała rodzina? Tyle pytań... Czekam na Wasze historie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14256633 by aniaslu, 16 Sierpień 2016
  3. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ja nie jestem sama, ale wiem jedno rodzina i przyjaciele wiele obiecują, a później jakoś szybko o tym zapominają.

4. reklama
  5. aniaslu

aniaslu Administrator

Najlepsze odpowiedzi:
    39
    Głosów: 2
    Każda historia jest inna i pewnie trudno na podstawie wpisu podjąć decyzję. Pytanie, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Jeśli podejmujesz decyzję o rozstaniu i się wahasz to zastanów się może dlaczego. Jeśli pomyślisz sobie, że miałabyś być w tym związku kolejne 5 lat i ta osoba byłaby taka sama, to czy chciałabyś z nią być dalej. Jak to wpłynęłoby na życie twoje i dziecka. Czy masz wokół siebie chociaż jedną osobą, na którą możesz liczyć? Czy masz jak się utrzymać? Rodziny reagują różnie, przyjaciele również, czasem bywa trudno i fatalnie, czasem odżywasz. Jest wiele niewiadomych i czasem warto zawalczyć o związek, a czasem warto dać sobie szansę na szczęśliwe życie w pojedynkę - chociaz przez jakiś czas

aniaslu, 16 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum