reklama

Pytanie do samotnych mam.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Leylah, 16 Sierpień 2016.

aniaslu
Najlepsza odpowiedź aniaslu, 16 Sierpień 2016
Każda historia jest inna i pewnie trudno na podstawie wpisu podjąć decyzję. Pytanie, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Jeśli podejmujesz decyzję o... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Leylah

Leylah Moderator Członek załogi

Pytanie kieruje do samotnych mam. Opowiedzcie, jak sobie radzicie, czy jest ciezko, możecie liczyć na czyjaś pomoc? Czy długo zwlekalyscie z decyzja o rozstaniu? Jak zareagowała rodzina? Tyle pytań... Czekam na Wasze historie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14256633 by aniaslu, 16 Sierpień 2016
  3. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Ja nie jestem sama, ale wiem jedno rodzina i przyjaciele wiele obiecują, a później jakoś szybko o tym zapominają.

4. reklama
  5. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Głosów: 2
    Każda historia jest inna i pewnie trudno na podstawie wpisu podjąć decyzję. Pytanie, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Jeśli podejmujesz decyzję o rozstaniu i się wahasz to zastanów się może dlaczego. Jeśli pomyślisz sobie, że miałabyś być w tym związku kolejne 5 lat i ta osoba byłaby taka sama, to czy chciałabyś z nią być dalej. Jak to wpłynęłoby na życie twoje i dziecka. Czy masz wokół siebie chociaż jedną osobą, na którą możesz liczyć? Czy masz jak się utrzymać? Rodziny reagują różnie, przyjaciele również, czasem bywa trudno i fatalnie, czasem odżywasz. Jest wiele niewiadomych i czasem warto zawalczyć o związek, a czasem warto dać sobie szansę na szczęśliwe życie w pojedynkę - chociaz przez jakiś czas

aniaslu, 16 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum