reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytanie o ciążę podczas rekrutacji

niuni

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2006
Postów
823
Witam,
miałam dziś sytuację, w której nie wiedziałam, jak się zachować.
Prowadziłam rozmowy rekrutacyjne i jedna z kandydatek wydaje mi się, że jest w ciąży. Na moje oko 4-5 miesiąc.
Nurtuje mnie kwestia- czy w takim przypadku ja jako rekruter mogę spytać delikatnie o jej stan? Widząc, że prawdopodobnie będzie niedługo mamą?
Nie zrobiłam tego, zresztą w trakcie rozmowy okazało się, że cv było mocno naciągane i pani na pewno pracy nie dostanie,jednak dało mi to do myślenia czy można podpytać, czy nie.

pozdrawiam,
Ania
 
reklama
Witam,
miałam dziś sytuację, w której nie wiedziałam, jak się zachować.
Prowadziłam rozmowy rekrutacyjne i jedna z kandydatek wydaje mi się, że jest w ciąży. Na moje oko 4-5 miesiąc.
Nurtuje mnie kwestia- czy w takim przypadku ja jako rekruter mogę spytać delikatnie o jej stan? Widząc, że prawdopodobnie będzie niedługo mamą?
Nie zrobiłam tego, zresztą w trakcie rozmowy okazało się, że cv było mocno naciągane i pani na pewno pracy nie dostanie,jednak dało mi to do myślenia czy można podpytać, czy nie.

pozdrawiam,
Ania

Pytanie o ciążę (obecną/planowaną) jest absolutnie niedopuszczalne.
 
Do góry