reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o cytologię, długie oczekiwanie.

Lewia2525

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
110
Ponad tydzień temu zrobiłam cytologię w prywatnym gabinecie (pojedyczny gabinet, nie ma tam innych lekarzy). Wyniki według słów lekarza miały być za tydzień. Gabinet jest daleko ode mnie, więc postanowiłam zadzwonić by zapytać czy jest wynik i kiedy mogę go odebrać bo gabinet jest otwarty tylko 2-3 razy w tygodniu, a jeszcze pora urlopowa, więc nie chcę jechać nadaremno bo to odległa część miasta.
Kilka razy dzwoniłam na telefon komórkowy podany na stronie internetowej gabinetu (nie ma tam innego numeru) o różnych porach i albo telefon był poza zasięgiem albo nikt nie odbierał. Dodam, że przy rejestracji (pierwsza wizyta) podałam swój nr komórki, więc lekarz ma do niego dostęp. Niestety nikt do mnie nie oddzwonił. Co w tej sytuacji? Czy możliwe jest, że wyników jeszcze nie ma? Jaki jest czas oczekiwania na wynik cytologii? Nadmienię, że cytologia była pobierana szczoteczką, gdzieś obiło mi się o uszy, że wtedy czas oczekiwania jest dłuższy?
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za odpowiedzi, udało mi się w końcu dodzwonić, ale nie uzyskałam pewnej odpowiedzi bo lekarz był poza gabinetem. Mam zadzwonić w godzinach funkcjonowania gabinetu czyli w środę.
Wszystko jest możliwe. Cytodiagności też chodzą na urlopy ;-)
Ja również chodzę prywatnie - i tam czas oczekiwania wynosi 2 tygodnie.
Z własnych obserwacji - jeśli wynik jest nieprawidłowy, to dzwonią, by go odebrać. W innych wypadkach czekają aż pacjentka sama się zgłosi.
 
Dzięki za odpowiedzi, udało mi się w końcu dodzwonić, ale nie uzyskałam pewnej odpowiedzi bo lekarz był poza gabinetem. Mam zadzwonić w godzinach funkcjonowania gabinetu czyli w środę.
 
Rozwiązanie
Do góry