reklama

Pytanie o lokówkę

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Bambonia, 12 Grudzień 2012.

1. Bambonia

Bambonia Początkująca w BB

Z okazji imienin Ewy i świątecznego prezentu chciałam siostrze kupic lokówkę ale taką która jak najmniej będzie niszczyc włosy. Siostra bowiem ma bardzo słabe i cienkie włosy nie chce żeby potem miała siano na głowie.
    Wybrałam takie 2: Lokówka BOSCH PHC 9590, Lokówka BOSCH PHC 9690 ProSalon. A może doradzicie mi jakieś inne takie w zestawie z prostownicą?
    Prosze o pomoc do świąt bo muszę zamówić. Zaznaczam że przeznaczyłam tak ok 200zł.
    Dzięki wielkie!

2. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

fajna ta lokówka sama taką bym chciała

3. reklama
  4. Nayaa

Nayaa Fanka BB :)

Hej.
    A myślałaś może o czymś takim Lokówka REMINGTON CI 95, Lokówki - Media Markt ??
    Mi ona kształtem jakoś bardziej by pasowała. te które prezentujesz niby są ok,bo nie mają klipsa-a ten klips zawsze mi przeszkadzał. Ale loki są wtedy bardzo regularne na całej długości. Ja osobiście miałam i klasyczną i tego remingtona w czerwcu kupiłam. Może wydawać się skomplikowana przez to że nie ma możliwości zatrzaśnięcia ale po kilku użyciach naprawdę można sobie wyrobić nawyk trzymania jej. W zestawie ma rękawiczkę chroniącą przed oparzeniami,fajne etui gdzie nawet gorącą można ją schować i nic się nie stanie,miły gadżet w postaci bransoletki nooo i ma 5 lat gwarancji. Nikomu chyba nie muszę opisywać firmy Remington. Ja mam cienkie włosy,blond,przesuszone.Lokówka ma jakieś powłoki perłowe a wiadomo że każda jedna powłoka chroni włosy.

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

A co ty tak w kazdym swoim poscie reklamujesz ten sam sklep internetowy?? Moze tobie nie potrzeba lokówki tylko reklamy? ;-)
    Najlepsze lokówki teraz to te stożkowe, które Nayaa pokazała :)
    Swietnie sie na nie kręci wloski a loki są naprawdę piękne.

6. klemka

klemka Początkująca w BB

Też planuję kupno lokówki i nie wiem czy warto kupować lokówkę wielofunkcyjną Philipsa. Czy ktoś zna ich lokówki czy są warte swojej ceny? W sumie nie potrzebuję jakiejś super profesjonalnej. Ale zastanawiam się nad wielofunkcyjną, bo czasem lubię też wyprostować włosy. Też ma ten stożkowy kształt o którym mówiliście, ale nie jestem pewna czy ta wymiana końcówek nie będzie uciążliwa.

7. olant

olant Zaciekawiona BB

Ja mam lokówko-suszarkę Philipsa PHILIPS Lokówko-suszarka HP8650/00, Lokówki w bdsklep.pl
    jesli chodzi o markę to sprawdza się dobrze. Nie nagrzewa się zbyt mocno i ładnie układa włosy. polacam.

8. sill

sill Zaciekawiona BB

Remingotna weź, dobre mają sprzęty. Ja mam Phillipsa.

9. kusmir

kusmir Fanka BB :)

ja też przymierzam się do zakupu lokówki, ale jeszcze się nie zdecydowałam, choć faktycznie wiele osób chwili tego Remingtona

10. reklama
  11. kmch.photography

kmch.photography Początkująca w BB

Poleć forum