reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o test, prosze o pomoc

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Witam
Czy mozecie mi powiedziec czy moj test moze wskazywac na ciaze, zalaczam zdjecie.
 

Załączniki

  • IMG_3870.JPG
    IMG_3870.JPG
    451,1 KB · Wyświetleń: 368
reklama
I Ty się jeszcze pytasz:D
Jasne,że ciąża :)
Blada kreska bo wczesna i niski poziom hormonu jeszcze.
Zrób badanie beta hcg i powtorz po 48 albo 72h

Gratuluję:)
 
Bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi :) Ja mam endometrioze i jestem po kilku operacjach. Do tej pory mialam tylko jedna probe zajscia w ciaze. Dlatego mysl ze mogloby mi sie tak od razu udac jest dla mnie jak jakis cud....
 
Bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi :) Ja mam endometrioze i jestem po kilku operacjach. Do tej pory mialam tylko jedna probe zajscia w ciaze. Dlatego mysl ze mogloby mi sie tak od razu udac jest dla mnie jak jakis cud....
Przy endometriozie często bywają złote strzały :) gratuluję
 
Mój pierwszy pozytywny teścik też miał bladą kreskę - robiłam go koło południa. Na następny dzień z rana powtórzyłam test i kreska była ciemniejsza. W ten sam dzień zrobiłam betę i wynosiła 517. Obecnie 20tc :)
 
reklama
Mam wynik Bety 42,0 mlU ml. Co sadzicie o tym wyniku
Z norm wynika mi ze jest to 3, 4 tydzien.......
Zaczelo mnie bolec podbrzusze i kresgoslup
 
reklama
Do góry