reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o wynik z krwi

Wedlug mnie ciazy brak i eyniki sa po takim czasie wiarygodne . No przyjelo sie ze kazdej kobiecie zupelnie zdrowej moze sie okres spoznic do 2tyg. Bo chorba ,stres, zmiana klimatu, diety czy od po prostu tak sama tak mialam ze mi sie raz dluzej spozniala a ciazy nie bylo. @ zrobila mi taki zart po prostu 😁
 
reklama
Jak nie dostaniesz sie wmiare szybko do ginekologa to jesli nie dostaniesz okresu to ja bym powtorzyla test plytkowy za jakies 3 dni jesli znow wyjdzie negatywny to bedziesz miala dla siebie pewnosc ze przyczyna lezy po innej stronie
 
Jak nie dostaniesz sie wmiare szybko do ginekologa to jesli nie dostaniesz okresu to ja bym powtorzyla test plytkowy za jakies 3 dni jesli znow wyjdzie negatywny to bedziesz miala dla siebie pewnosc ze przyczyna lezy po innej stronie
To jest post sprzed miesiąca :p Autorka już raczej okres dostała. A beta 22 dni po stosunku jest bardziej wiarygodna niż testy ;)
 
Do góry