reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o żłobek i przedszkole.

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2013
Postów
1
Hej.
Mam pytanie do was, dokładnie chodzi mi o zapytanie gdzie mogę znaleźć przedszkole i żłobek we Wrocławiu godny polecenia, mam 2 bobasów w wieku 2 i 4 latka, a czas najwyższy pójść do pracy, mam nadzieję że pomożecie mi w wyborze z Góry dziękuję.

Pozdrawiam Ewa
 
reklama
NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK - KLUB MALUCHA "WYSPA ODKRYWCÓW" WROCŁAW, HORBACZEWSKIEGO OKOLICE C.H. ASTRA

Oferujemy Państwu opiekę nad dziećmi przez 12 miesięcy w roku. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:30. Do naszego żłobka przyjmowane są maluchy w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat.


Oferujemy interesujące zajęcia edukacyjne i artystyczne stymulujące indywidualny oraz społeczny rozwój Waszego dziecka. Swobodna zabawa połączona z odpowiednimi zajęciami, wybrane rodzaje aktywności ruchowej dostosowane do możliwości i potrzeb każdego dziecka zapewnią bezpieczne zaspokajanie naturalnej ciekawości poznawania otaczającego świata.

Zapisy do żłobka odbywają się bez przerwy w miarę wolnych miejsc.

Rekrutacja trwa i na chwilę obecną posiadamy WOLNE MIEJSCA.



PROMOCJA!!! - pierwszy miesiąc w cenie 500 zł



Dbamy o to, aby początki pobytu dziecka w żłobku przebiegały w spokojny i przemyślany sposób dlatego przewidujemy tydzień adaptacyjny. W ciągu owego tygodnia dziecko uczęszcza do żłobka wraz z rodzicem, lub prawnym opiekunem. Jest to bardzo cenny czas zarówno dla nas jak i dla rodziców. My uczymy się zachowań, przyzwyczajeń i potrzeb dziecka. Rodzic z kolei może zobaczyć w jaki sposób poradzić sobie z tendencyjnymi zachowaniami dzieci. Jest to również okazja do tego, aby nawiązać nić porozumienia i zaufania między opiekunami i rodzicami.

Zapraszamy na rozmowę, obejrzenie żłobka jako miejsca idealnego dla Państwa pociechy.
 
Centrum BINGO to wyjątkowe miejsce, w którym każdego dnia dzieci, pod czujnym okiem opiekunów, odkrywają otaczający je świat wszystkimi zmysłami. Naszym podstawowym celem jest wszechstronne stymulowanie, wspieranie rozwoju dzieci oraz ich integracja społeczna. Wspólne przebywanie dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, o różnych możliwościach i potrzebach, uczy tolerancji, wzajemnego szacunku, współdziałania i empatii już od najmłodszych lat. Oferujemy całoroczną opiekę nad dziećmi w godzinach 7:00-17:00(od poniedziałku do piątku) dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 roku życia .

Posiadamy wpis do rejestru Żłobków i Klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Wrocławia (nr 54)

Mieścimy się w pięknej willi z własnym ogrodem w cichej i spokojnej części Wrocławia- osiedlu Żerniki. Infrastruktura Centrum została w pełni dostosowana do potrzeb dzieci i rodziców. Wszystkie dzieci uczęszczające do Centrum Bingo mają do dyspozycji:

Kolorowe sale edukacyjne, wyposażone w nowoczesne pomoce edukacyjne i certyfikowane zabawki.
Morską bawialnię z basenem z kulkami, klockami piankowymi, zjeżdżalnią, bujakami itd.;
Salę edukacyjną Montessori;
Salę Doświadczania Świata;
Plac zabaw, wyposażony w bezpieczne, atestowane zabawki;
Przestronną szatnię;
Ogródek owocowo-warzywny ( samodzielnie uprawiany przez nasze maluchy).

Nasza filozofia opiera się na pedagogice Marii Montessori. U podstaw tej metody leży głęboki szacunek do dziecka już od najmłodszych lat. Uczymy dzieci, że błędy to naturalna część życia człowieka – dlatego nie boją się ich popełniać. Celem naszej pracy jest zrozumienie, a nie zapamiętanie dlatego też nauka odbywa się poprzez ciągłe eksperymentowanie i sprawdzanie, śledzenie, poszukiwanie i obserwowanie. Celem takiego podejścia jest wykształcenie w dziecku wewnętrznego poczucia celu i motywacji, samodzielności i wiary we własne siły.

W ramach czesnego dzieci uczestniczą w następujących zajęciach dodatkowych:
-Musical babies-j.angielski
-Muzykoterapia
-Zajęcia umuzykalniające
-dogoterapia/hipoterapia
-koncerty muzyczne z wykorzystaniem instrumentów etnicznych i ludowych (muzykoterapia holistyczna)
-logorytmika
-arteterapia

Zapraszamy serdecznie !

www.centrum-bingo.pl
 
Zapraszam do Językowo-Sportowego Przedszkola Tygryski we Wrocławiu:)
Program dla maluszków jest bardzo ciekawy, dużo zajęć dodatkowych na które można zapisać dzieci, piękne sale, doświadczone i miłe Panie, które dokładają wszelkich starań by maluchy z przyjemnością przychodziły do przedszkola. Mam takiego małego tygryska w wieku 3,5 lat więc wiem:)
Otwierają grupę zimową 10 listopada 2013r. więc warto się przejść.
 
Do góry