reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytanie odnośnie ciazy

reklama
Hej dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie ciąży.
Od mojego stosunku minelo 5 tygodni i 4 dni ( bylo to przed okresem ktory dostalam po tygodniu). Planowaną miesiączke w kalendarzyku (aplikacji na telefon) mam za 3 dni. I moje pytanie brzmi tak czy jest szansa zebym byla w ciazy, stosunek odbyl sie w dni plodne (sprawdzane w kalendarzyku).
Niestety nie zauwazylam u siebie zadnych objawów. Ani nie sikam duzo jak jest napisane w internecie, ani nie boli nic, czasem bywam zmeczona i spiaca ale to normalne i czasami tak jest a czasami nie. Sluz mialam raz przezroczysty a tak juz normalny. Czy jest szansa zebym byla w ciazy? dodam takze ze objawow na okres jakby tez nie mam jak mialam zwykle.
A to nie Ty kilka dni temu zakładałaś taki wątek jako ania123? Bo łudząco podobny zestaw informacji 🙈
 
dzis sikam wiecej niż zwykle oraz mam spiety brzuch i troche daje mi to do myslenia
Ja przed okresem też sikałam zawsze więcej niż zwykle i miałam spięty brzuch. Hormony spadają i schodzi woda z organizmu, która się zatrzymała z powodu podwyższonego progesteronu w drugiej fazie cyklu. Przestań sobie wmawiać, naprawdę, skoro nawet testu czy bety nie zrobiłaś, a Twoje obawy nadal dotyczą współżycia w prezerwatywie przed ostatnim okresem, który wystąpił normalnie. Jako ciekawostka odnośnie sikania: ja więcej zaczęłam sikać w ciąży dopiero w 10 tygodniu ;)
 
Jeżeli dostałaś okres to w ciąży nie jesteś chyba że urojonej.
byl to okres tego jestem pewna bo kolezanka mowila ze moze plamienie ale to bylo obfite jak miesiaczka trwalo 5 dni jak zawsze moj okres
przyszedl 2 dni wczesniej ale to normalne bo mam nieregularne
teraz czekam na nastepny bo to nie mozliwe ze to ciaza
 
byl to okres tego jestem pewna bo kolezanka mowila ze moze plamienie ale to bylo obfite jak miesiaczka trwalo 5 dni jak zawsze moj okres
przyszedl 2 dni wczesniej ale to normalne bo mam nieregularne
teraz czekam na nastepny bo to nie mozliwe ze to ciaza
Więc nie ma co kontynuować tematu, nie jesteś w ciąży.
 
reklama
Do góry